PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=374529}
6,3 10 842
oceny
6,3 10 1 10842
The Collector
powrót do forum filmu The Collector

Dawno nie widziałem tak zmarnowanego potenciału. Wyjściowy koncept jest bardzo dobry, a film
czasem klimatyczny i ciekawy. Niestety twórcy nie przemyśleli go i spartaczyli całkiem udany pomysł.

ocenił(a) film na 4
DeGreZet

Uwaga! Spoiler!

Zgadzam się w 100%. W filmie było tak wiele niedociągnięć, że aż dziwnie się oglądało. Zazwyczaj staram się nie czepiać się takich elementów, ale tutaj to po prostu biło po oczach. Aż sam się zdziwiłem, że po jakichś 40-50 minutach, film mnie wciągnął, po czym znowu zaczął serwować absurdami. Szkoda.

Miałem dać 5-6, ale moją ocenę dobiła scena, w której kolekcjoner oberwał żyrandolem z kilkoma pionowo wbitymi w jego ciało nożami, i nic sobie z tego nie robił. Chociaż pewnie fanatycy filmu mogliby uznać, że akurat ta pułapka, z kilkudziesięciu, które ustawił w domu w kilkanaście minut, mogła nie zadziałać. Jeszcze raz powiem: szkoda.

krzysiukk

Jeśli ktoś nie widział bardziej zmarnowanego potencjału, to polecam obejrzeć "Prawo zemsty". Pod tym względem przebije chyba wszystko. A niewyobrażalna szkoda :/

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
Movie_Crash_Man

To przestaje być śmieszne panie Bioshock_Crash_Man. W sumie nigdy nie było.

ocenił(a) film na 8
DeGreZet

Haha

DeGreZet

Nie było zmarnowanego potencjału, bo tu nie było żadnego potencjału. Dunstan, który w swojej karierze nie nakręcił innego filmu niż piłopodobne gnioty, i tu kopiuje sam siebie dodając trochę z konwencji "Kevina samego w domu" xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones