5,5 6
ocen
5,5 10 1 6
8
chce zobaczyć
{"type":"film","id":94342,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Dance+of+Death-1969-94342/tv","text":"W TV"}]}
The Dance of Death
  • Chili - https://pl.chili.com

    wypożycz / kup
    od 9,90 zł


Akcja filmu rozgrywa się na małej wysepce w Europie, gdzie żyje zgorzkniały kapitan artylerii Edgar, wraz z żoną Alice i rodziną. Oficer jest nieustannie rozgniewany, ponieważ uważa, że od dawna zasłużył sobie na awans, którego jednak nigdy nie uzyskał, dlatego wciąż kłóci się ze swoją małżonką i wyładowuje na niej złość. Dodatkowo sprawęAkcja filmu rozgrywa się na małej wysepce w Europie, gdzie żyje zgorzkniały kapitan artylerii Edgar, wraz z żoną Alice i rodziną. Oficer jest nieustannie rozgniewany, ponieważ uważa, że od dawna zasłużył sobie na awans, którego jednak nigdy nie uzyskał, dlatego wciąż kłóci się ze swoją małżonką i wyładowuje na niej złość. Dodatkowo sprawę komplikuje choroba kapitana, którą utrzymuje w tajemnicy przed wszystkimi. Na wyspę przybywa kuzyn Alice, także oficer, wraz ze swoim synem. Od samego początku Edgar próbuje, jak tylko może, zatruwać mu życie. Jednak większe problemy zaczynają się pojawiać, kiedy córka kapitana i syn jego szwagra zakochują się w sobie.

The Dance of Death zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.