PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=701578}

Niezniszczalni 4

Expend4bles
4,6 5 248
ocen
4,6 10 1 5248
3,3 6
ocen krytyków
Niezniszczalni 4
powrót do forum filmu Niezniszczalni 4

"Niezniszczalni" bez Sylwestra Stallone'a to nie są już niezniszczalni. Wiem że tu nie chodzi tylko o niego ale jak dla mnie nie mogło by go zabraknąć.

LeSzifre

Arniego też podobno nie będzie :(

Pijany_Mistrz

Bez Arnolda jeszcze mogłoby się obejść ale brak Stallona to już porażka, nie wiem kogo musieliby wziąć aby załatać tą dziurę.

LeSzifre

Zgadzam się,nie wyobrażam sobie Ex4 bez Sylwka nawet nie wiem czy obejrzę.

LeSzifre

ja sądzę że to bez sensu żeby 4 seria Niezniszczalnych była bez Stallone i Schwarzeneggera i to już niestety nie to samo

ocenił(a) film na 4
ebmr

Stallone wraca. Gdzieś czytałem , że najpierw nakręci Rambo 5 , a potem będą niezniszczalni 4. A co do Arnolda to nie wiadomo. On coś mówił , że jak Stallone nie będzie to i On nie zagra. No , ale Stallone będzie to trzeba mieć nadzieję , że i Arnold wróci i zakończą z klasą tą serię.

ebmr

Bez Arnolda ujdzie,główne skrzypce w filmie grają Sly i Statham,brak jednego z nich przekreśla film.

LeSzifre

Tu właśnie chodzi tylko o niego. To był jego pomysł zebrania plejady gwiazd w jednym filmie, on ich namówił aby razem zagrali, jemu pierwszemu udało się czegoś takiego dokonać.

LeSzifre

Znaczy już widziałeś film tak?

ocenił(a) film na 6
LeSzifre

Na necie dzisiaj czytalem,że ma być Stallone, do tego na pewno Tony Ja będzie w obsadzie

LeSzifre

Akurat Stalone bedzie ale gdzie do jasnej ciasnej Szwarceneger i Vandam

filmaniak1975

Dali drewniaka 50 Centa w miejsce Jean Clauda i myślą że ktoś to kupi.

Chlor_3

no szkoda ale i tak obejrzę

filmaniak1975

W sumie i tak są ikony kina akcji ale jednak bez Ban Damma to nie to. ;-)

LeSzifre

źle się zestarzało xD

LeSzifre

Warto zobaczyć film? Daje radę do poprzednich części?

AndrzejChyra4

nie warto

lordek10

Warto

ocenił(a) film na 4
Lechu82_filmweb

Reno Megan Fox dostanie oscara za swoja rolę

ocenił(a) film na 3
AndrzejChyra4

Słabe efekty, na które po prostu przykro się patrzy, walka wręcz jeszcze jako tako, ale strzelaniny okropne. Fabuła kuleje okropnie, teksty drętwe (choć bawiły wysiłki tłumacza, który brnął dzielnie w tłumaczenie expendables jako niezniszczalnych w różnych grach słów z tytułem w dialogach angielskich). Megan straszy twarzą manekina i dekoltem 40 latki z nałogiem. Na szczęście nie jest długi, więc da się wysiedzieć.

LeSzifre

A kto Ci powiedział, że nie będzie Sylvestra?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones