PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=137951}
7,3 167
ocen
7,3 10 1 167

The Flight of Dragons
powrót do forum filmu The Flight of Dragons

Jak w temacie Posiadam ten film an płycie cd z polskim bardzo dobrym lektorem, oczywiście przegrane z kasety. Jest wycięte pierwsze 4 minuty filmu dokładnie początku przed napisami zaczynającymi film. Po prostu kaseta już ostatnie chwile swoje przeżywała... Jeśli jest ktoś w stanie podesłać mi link do najlepszej jakości z dobrym dzwiękem jestem w stanie dodać do bajki polskiego lektora i podzielę się filmem. Powtarzam lektor jest świetny z tych wersji co udało mi się odszukać w internecie. Niestety jakość dzwięku już nie jest taka dobra i obrazu. Czasami widać białe paski (kto ma lub miał stare kasety będzie wiedział o co chodzi ;)) Dlatego z milą chęcią po prostu dodam lektora do NAJLEPSZEJ MOŻLIWEJ JAKOŚĆ JAKĄ UDA CI SIĘ MI PRZESŁAĆ i umiescze film do ściągniecia za darmo bo to jest jedna z najpiękniejszych bajek jakie widziałem. Jak oglądam śmierć rycerza(chyba Lorenzo ale nie pamiętam dokłanie) mimo, że mam 26 lat to staje mi gula w gardle. :] POZDRAWIAM SERDECZNIE

Marcepanxxx

Mój Drogi Przyjacielu ! Również szukam tego filmu i również miałem go na VHS , błagam prosze o kopię!!!! Ponieważ swoją zgubiłem za co pewnie skończę w piekle :D
BŁAGAM O KONTAKT!!! janek.munch1@op.pl

Marcepanxxx

Witam.

Ja proszę o to samo... po kilkunastu latach poszukiwań dziś odnalazłem ten film w oryginale, jakoś obrazu jest ok, nie mam tylko lektora PL, moja wersja kasety już dano zagubiona... Ktoś z Was ma lektora pl?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones