PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=864965}

The Hand of God

È stata la mano di Dio
7,0 22 606
ocen
7,0 10 1 22606
6,7 37
ocen krytyków
The Hand of God
powrót do forum filmu The Hand of God

Jeśli Sorrentino nie dostanie Oscara a dostanie go film Campion to dla mnie te nagrody już całkowicie przestaną mieć znaczenie. Fakt że Sorrentino będzie miał problem, jego film nie jest o geju a on sam nie jest feministą tak jak feministką jest Campion. Z resztą widać że i krytycy w Polsce bardziej zakochali się w geju Cumberbatchu i robią sztuczny hype a film Sorrentino starają się deprecjonować. Nic mnie bardziej nie ucieszy jak Psie Pazury zostaną z niczym na gali Oscarów.

ocenił(a) film na 3
desperados02345

Psie pazury biją wszystkich na głowę.....

ocenił(a) film na 10
jerzy_zysiek2

w kiczu i politycznej sztampie

desperados02345

Film od Sorrentino dla... Sorrentino. Szanuję, świetnie zagrany z pięknymi ujęciami, ale to obraz tylko dla jego fanów. Za to film Campion dla mnie to wielkie kino. Pewnie dałem się oszukać przez ten sztuczny hype, jak wielu innych. Mam nadzieję, że jeszcze wiele razy tak dam się omamić.

ocenił(a) film na 7
piotrowy

Dla mnie film Sorrentino jest po prostu bardziej emocjonalny i tym wygrywa, Just like that

piotrowy

Lubię Sorrentino, ale ten film mnie odrzucił i bardzo się zawiodłam. Psie pazury są super, ale niektórzy mają jakaś obsesję i krytykują wszystko co nie pasuje do ich wizji świata :p

Agniete

"krytykują wszystko co nie pasuje do ich wizji świata" - wypisz, wymaluj lewaki :)

ocenił(a) film na 6
desperados02345

Oj, mam to samo. Psie pazury to obrzydliwie i bez wyobraźni nakrecony bełkot starający się na siłę "SzOkOwAć PsYcHoLoGiCzNyMi" mykami, a tak naprawdę jest to oczywisty i żałośnie śmieszny film utożsamiający toksyczną męskosć z kryptogejostwem.
Co by nie mówić o filmie Sorrentino, to jest on po prostu szczery i bardzo dobrze się go ogląda

ocenił(a) film na 6
Analny_Wojownik

dziwne słowa jak na analnego wojownika

ocenił(a) film na 6
v0jtek

Jak nie masz przywalac się do czegoś innego poza nickiem, to przywal sobie w głowę vojtek

Analny_Wojownik

sam sie podkładasz kolego z takim nickiem na filmwebie a pozniej sie dziwisz?

ocenił(a) film na 6
miko1980

masz zdrobnienie swojego imienia i datę urodzenia w nicku, jestes ostatnią osobą, która moze za to krytykowac

Analny_Wojownik

to tylko imie i data, suche dane, nie ma tu zadnych podtekstow ani dziwnych skojarzen jak u ciebie xD nigga pls xD

desperados02345

Oba filmy są słabe.

desperados02345

Problem w tym ze to nie film Netflixa bo Netflix jest tylko jednym z dystrybutorów

ocenił(a) film na 6
spotify

to nie jest film na oscara

deridarli

A to już swoją drogą ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones