PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469370}
6,5 12 978
ocen
6,5 10 1 12978
6,6 19
ocen krytyków
The Limits of Control
powrót do forum filmu The Limits of Control

Jeździ po Hiszpanii i jest śledzony przez helikopter.

Kino dla widzów tolerujacych pustkę i powtarzanie schematów przez cały film.

mój limit of control wynosi około 60 min. bo po tym czasie wyłączyłem to dziadostwo (chociaz nie twierdzę że film nie posiada walorów artystycznych.. ale jak to z nowoczesną sztuką .. ch** wie o co tam chodzi. dziadostwo oczywiscie w pozytywnym tego słowa sensie ;D)

Akcja 2/10
Fabula 0/10
Zdjęcia 7/10
Muzyka 7/10
Cycki 2/2

ocenił(a) film na 7
smokzbok

zapoznałem się, pozdrawiam

użytkownik usunięty
smokzbok

Mój limit of control jest co prawda trochę krótszy od Twojego, ale zwabiły mnie cycki.

ocenił(a) film na 8
smokzbok

Jak ktoś nie zna charakterystycznych elementów narracji Jarmusch'a to wypisuje właśnie takie zarzuty.... to nie są wady tego filmu to jego zalety...
Zawsze możesz obejrzeć: Adrenalinę, Szybcy i wściekli i itp. a'la clipową nawalankę...
Tak, można by z filmu wyciąć 15-20 minut, ale wtedy to nie byłby film Jarmuscha..

Obejrzyj najpierw:Nieustające wakacje, Inaczej niż w raju, Poza prawem, Truposza - jak Ci nie odpowiada taka "poetyka" filmu to radzę z Jarmuschem dać sobie spokój...
W takiej "nowoczesnej sztuce" jak piszesz każdy musi (tylko jeśli chce) znaleźć to "coś" dla siebie.... nie ma tu uniwersalnych wszystkim podobających się elementów...

PS: mnie się wydaje, że ten helikopter go nie śledził, on po prostu był wysyłany przez zleceniodawców tam gdzie przebywał jego cel (wożony helikopterem jak widać na końcu)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones