PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=240015}
7,5 57
ocen
7,5 10 1 57

The Path Beyond Thought
powrót do forum filmu The Path Beyond Thought

Aikido

ocenił(a) film na 10

Steven Seagal rządzi !!! Moc Aikido jest potężna co można zauważyć w takich filmach jak Liberator 2,Nico czy Szukając sprawiedliwości...Ten materiał jest pozycją obowiązkową dla fanów Seagala chcących posiąść tą samą moc w tej dziedzinie sztuk walki :D

PUNISHER

Zgadzam się z tobą!
Choć niestety obejrzenie tego filmu nie wystarczy by posiąść tak wielkie umiejętności w tej arcytrudnej i przez to pięknej sztuce walki.

Aikido to cała filozofia życia a Seagal posiadł ją w pełni.
Za to go cenię i szanuję...

ocenił(a) film na 10
MACHO_3

Racja, trochę źle to ująłem...zresztą co mi tam, i tak chodzę na Aikido- rzeczywiście ciężka sprawa, lecz niesamowita !!!

PUNISHER

No panowie ja sam ćwicze około 2 lat :) Ale jak sie zapisywałem to nawet nie wiedziałem że to coś w filmach segala to aikido. I choć nie lubie go jako aktora bo jest raczej przeciętnym aktorem, to bardzo cenie za wkład w rozwój Aikido, ileż to razy słyszałem "A zapisałem sie bo obejrzałem taki film z segalem", dopiero po obejrzeniu dokumentu zobaczyłem że jest naprwde bardzo dobrym aikidoką, szoda że tak mało tego aikido w czestej formnie było w jego filmach.... ale z 2 strony czy amerykanie chcieli by oglądać filmy w których facet nikomu nie robi krzywdy ?? Pewnie nie...ale i tak chciałby zobaczyć z nim jeden film w którym nie łamie nikomu rąk w łokciu czy nadgarstków, czy jak to kiedyś widziałem nie przestrzeliwuje gardła zabranym od bandziora pistoletem :) Pozdrawiam i życze wytrwałości w treningach Aikido Rulez :D

PUNISHER

Steven Seagal rządzi !!! masz rację :]
w pełni się zgadzam :] a Aikido to naprawdę wspaniała sztuka,masz moze napisy do filmy "Path Beyond Thought, The" bo niestety ja nie mogę znaleźć :(

ocenił(a) film na 10
lizak111

Mam ten sam problem. W sumie to jednak rozumiem o czym tam mówią. W wypadku tego dokumentu mi to nie przeszkadza.

PUNISHER

no ale wolałbym lookać z napisami to bym dokładnie wiedział :]
a masz moze napisy do "Aikido - National Geographic" taki dokument trwa 47 min ... bo też nie posiadam napisów :(

ocenił(a) film na 10
lizak111

Eeeech! Nawet nie wiem że takie coś istnieje jak "Aikido - National Geographic" ;) Napisy jak każdy ściągam m.in. ze strony www.napisy.org. Jeśli do danego filmu brak...no to trudno, mamy do czynienia z filmem bez napisów :I

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones