PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=495247}
7,1 25 001
ocen
7,1 10 1 25001
5,7 3
oceny krytyków
The Runaways: Prawdziwa historia
powrót do forum filmu The Runaways: Prawdziwa historia

Nie dość, że wydawała się bardzo atrakcyjna ( w przeciwieństwie do roli w zmierzchu ), to
jeszcze super przekonująca w roli JJ. Może to kwestia gustu, ale ślinka pociekła..

SosCzosnkowy

nie wiem, jak w innych filmach, ale tutaj jest genialna, po prostu świetna

ocenił(a) film na 8
Ameriel

mam to samo wrażenie, ogólnie film uważam za jeden z lepszych o sławnych muzykach czy zespołach.

reylina

jeśli nie widziałaś jeszcze Sid & Nancy, a lubisz ten klimat, polecam :)

ocenił(a) film na 7
Ameriel

W zupełności się zgadzam, Stewart ratuje film.

ocenił(a) film na 6
SosCzosnkowy

Dziewczynę w glanach, ostrych zagrywkach i z gitarą elektryczną w ręce trudno przerobić na słodką, niewinną brunetkę, czekającą na księcia z bajki. Stewart powinna omijać łukiem młodzieżowe filmy pełne słodkości.

użytkownik usunięty
SosCzosnkowy

Stewart w ogóle jest świetną aktorką!!

ocenił(a) film na 5

hahahahahahhahaha dobre :D aaaa Ty serio tak? oO......

użytkownik usunięty
DarkBartek

Tak. Na serio. Pewnie chodzi ci o tą mine i zęby. Powiem ci tak: Kristen stać na to żeby zmienić w sobie wszystko ale tego nie robi bo kocha naturalność i jest prawdziwa i skromna a nie taka sztuczna jak "gwiazdy" typu lady gaga, katy perry, niki minaj oraz doda. A jeśli chodzi ci o tyo jak zagrała Bellę to musze ci powiedzieć że tak trzeba było ją zagrać....
pozdrawiam : )

ocenił(a) film na 5

nie. Denerwuje mnie raczej jej drewniana gra.... Jeśli mówimy już o tym co ona chce, a nie robi to skąd Ty to możesz wiedzieć, co kocha i czego nie chce? Lady gaga, kate perry i doda to sa piosenkarki, a ona jest aktorką.... jesli mamy porównywać to wystawiam Scarlett Johanson również nie skalana skalpelem oraz Michelle Pfeiffer.... ale Stewart do nich to jak gówno do twarogu. Przykro mi, takie jest moje zdanie o tej aktorzynie. Może za pare lat.... jak przestanie grać kłode, a weźmie się za aktorstwo, to coś z tego będzie, jak na razie jest strasznie marna

użytkownik usunięty
DarkBartek

Aha. Może dla ciebie. To jakich aktorów lubisz?
Ale aktorka i piosenkarka to tez człowiek. Rożnią sie tylko tym , że jedna śpiewa a druga gra. więc nie wiem czym ty usprawiedliwiasz te lale za ich szytuczność.

ocenił(a) film na 5

Christian Bale, Edward Norton, Michelle Pfeiffer, kiedys lubiłem Cage'a dopóki się nie sprzedał, Marlon Brando. Paru się znajdzie, a patrzeć lubię na Scarlett Johanson ;p złą aktorką nie jest

ocenił(a) film na 5
DarkBartek

ahhh i nie usprawiedliwiam Lady gagi i spółki za sztuczność..... po prostu nie dopuszczam ich do moich myśli. Nie trawię popu więc trzymam się od nich z dala

DarkBartek

"Dopóki się nie sprzedał". Uwielbiam to stwierdzenie w ustach maluczkich.

ocenił(a) film na 5
beoska

uwielbiam stwierdzenie "maluczkich" jest takie idiotyczne. Natomiast faktem jest iż Cage jest spłukany i łapie się każdej szmiry jaką mu zaproponują więc trochę się jednak sprzedał, natomiast można to podciągnąć pod "gram by przeżyć", ale możesz sobie darować takie komentarze w moją stronę, bo w sumie nic nie wnosisz, a wpieprzasz się z butami

DarkBartek

Ale nie denerwuj się, nic się nie dzieje przecież. ;) To forum publiczne, nie da się tutaj "wpieprzać", bo nie ma dyskusji zamkniętej. Jeśli chcesz dialogu z jedną osobą, sugeruję drogę prywatną - na pewno nikt z odmiennymi poglądami absolutnie się wtedy nie wpieprzy do Twojego śwatka. ;)

ocenił(a) film na 10
SosCzosnkowy

no bez kitu, chyba najlepsza z jej ról.. jestem pod wrażeniem. Oby więcej takich wcieleń... Steward chyba spoko dziewczyna, nie zmanieryzowana przez cały ten showbiznes- showshit. Rock'n roll!

SosCzosnkowy

To sa wlasnie role dla niej, role w ktorych sie dobrze czuje. NIe moze byc romantyczna Bella czy Królewna Śnieżką bo sama jest chłopczycą , jest twarda, na codzien nie nosi szpileczek i sukieneczek,. Tylko po co sie pchala do tych drugich ról z których wszyscy jej nie lubią?

ocenił(a) film na 7
SosCzosnkowy

Tak to jest jak ludzie oceniają aktorkę po jednej roli. Miała pecha do zmjeżhó, nie znaczy, że słaba z niej aktorka.

ocenił(a) film na 8
SosCzosnkowy

Również byłam zaskoczona. Widziałam Zmierzch oraz Królewnę Śnieżkę i Łowcę, gdzie gra Stewart nie była zbyt ciekawa (chociaż z tym drugim łączyłam pewne nadzieje). Z kolei jako Joan Jett zagrała bardzo przekonywająco, typowa riot girl. Myślałam, że ocena ta wiąże się z faktem mojej sympatii do muzyki punk rockowej, ale widzę iż kilka osób również jest tego zdania ^ ^

ocenił(a) film na 8
SosCzosnkowy

też jestem zdania że Stewart jest dobrą aktorką tylko miała pecha co do serii Zmierzch ,który wyrobił jej opinie kłody .
Niestety łatki się trudno pozbyć ale patrząc na nią np.w The Runaways czy Welcome to the rileys uważam że ma przyszłość .
A Joan zagrała świetnie !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones