PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10831}
7,6 607
ocen
7,6 10 1 607
7,3 3
oceny krytyków
The Rutles: All You Need Is Cash
powrót do forum filmu The Rutles: All You Need Is Cash

Beatles-Rutles

użytkownik usunięty

Powiem tyle... zarowno fani Beatlesow jak i nie-fani beda mieli duzo zabawy podczas ogladania filmu. Swietna muzyka i zabawne piosenki parodiujace najwieksze hity Fab Four z Liverpoolu. Polecam wszystkim. Film jest dostepny w wersji na DVD. (jednak dzwiek nagrany w mono ! ) a jako dodatkowa moge polecic Kasete/Cd The rutles - Archeaology...
Let it Rut!

No właśnie, ja nie mogłam znaleźć tego filmu nigdzie.
I w końcu musiałam go ściągnąć i obejrzeć bez polskich napisów ;) :(
Cóż, gorąco polecam Rutlesów, bo film absolutnie genialny.
I ten Neil Innes....

Lindorie

Neil Neilem, ale Eric Idle!
Film - 10/10. Jeden z moich ulubieńców.

ocenił(a) film na 10
malgorzata

Neil nieziemski!
A film po prostu genialny! ;D
I ten Eric. :lol:

ocenił(a) film na 7
Ciska

zgadzam sie - film genialny
Te wersje kawałków: Ouch,itp to arcydzieła same w sobie.
Mi najbardziej podobała sie scena protestu pod prysznicem Rona Nasty z faszystką u boku.
Wszystko w tym filmnie jest perfekcyjnie nawet to żucie gumy jak u Lennona, czerwone wdzianko Ringo grającego na dachu identyczne gesty i sposób gry - no istny majstersztyk.
Uwielbiam też ich koncert na dachu - wynikało z niego, że z jedną ofiarą smiertelną ;)
Uwielbiam te wszystkie sekwencje z reporterem. Co prawda szkoda mi się zrobiło, jak potrącił go wóz przy Abbey Road (dzieciaki - pamiętajta, to jest zwykła ulica, auta jeżdz, nie stojta sie na pasach)
O tym, że trzeba to zobaczyć, świadczy świadczy obecność samego Georga Harrisona, wcielającego się w rolę dziennikarza. Nie ma nic fajniejszego jak dystans do siebie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones