PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=324835}
7,8 3 642
oceny
7,8 10 1 3642
The Umbilical Brothers: Speedmouse Live from the Sydney Opera House
powrót do forum filmu The Umbilical Brothers: Speedmouse - Live from the Sydney Opera House

Naprawde warto

ocenił(a) film na 9

Przyznam, że pierwsza część tego spektaklu nie była dla mnie porywająca. Umiejętności dwójki występującej na scenie budzą, lekko mówiąc, podziw, ale tak jakby czasem brakowało im pomysłu jak te talenty w pełni wykorzystać. Jednak w miarę upływu czasu jest coraz lepiej, a od historyjki gdy Dave szuka Shane'a i Roadiego po różnych światach to już rewelacja i prawie cały czas niewymuszony śmiechz genialną konńcówką. Gdyby nie początek, byłoby istne arcydzieło i 10/10, a tak 9/10 i dobra rada żeby przetrwać niektóre być może nudnawe momenty. Wielki szacunek dla ogromu pracy i talentu dwóch wykonawców!!

rowdy

Zgadzam się w pełni. Pierwsza połowa może w pewnych chwilach nudzić. Ciesze się że się przymusiłem do oglądania drugiej bo było warto.:) Im dalej tym lepsze gagi i skecze, również te na bis:)

ocenił(a) film na 10
metanol8

Zabawne, też to odczułem. Nawet przerwałem w pewnym momencie oglądanie, ale na szczęście powróciłem do tego po jakimś czasie i stwierdzam, że było warto :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones