PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=572665}
5,7 1 045
ocen
5,7 10 1 1045
The Veteran
powrót do forum filmu The Veteran

w dupach sie ludziom poprzewracalo, stad te negatywne komentarze w stylu "zero, nie film" etc...

film lepszy niz bardzo wiele multimilionowych produkcji z holywzwod

wiadomo, arcydzielo to to nie jest, ale 5,6 to troche za niska ocena

ocenił(a) film na 8
brennt

zgodzę się w 100 %

ocenił(a) film na 9
brennt

dokładnie. bardzo dobry film, niski budżet chyba nawet pomógł dodać mu trochę realizmu, bo nic nie wybucha co 5 minut.
mimo to całkiem nieźle trzyma akcję, aż się chce stanąć u boku głównego bohatera wymierzającego sprawiedliwą zemstę.

ocenił(a) film na 9
brennt

Bardzo dobry film. Bez zbędnego efekciarstwa. Pewno w USA zrobią własną wersję to wtedy pół miasta wyleci w powietrze a główny bohater będzie miał pomocnika w postaci jakiejś laski i przeżyje na końcu.

ocenił(a) film na 8
stalker2

lepiej bym tego nie ujął.

brennt

Bardzo mi się podobał. To nie była dla mnie sensacja, tylko dramat psychologiczny. Mój ulubiony gatunek. Problem polega na tym, że obejrzeli ten fim ludzie, którzy są wielbicielami sensacji. No i oczywiście zjechali go bez litości.

ocenił(a) film na 7
brennt

Moja ocena 7/10 i średnia powinna być koło właśnie takiej oceny.

ocenił(a) film na 7
brennt

Ja również przyznam racje że film jest dobry i zgarnął za niskie oceny.

ocenił(a) film na 7
brennt

Zresztą nawet w kwestii akcji to mnie osobiście zaszokował realizm samych strzelanin. Osobiście nie przypominam sobie filmu, który lepiej oddawałby strzelanie w miejskich warunkach. I tak, widziałem "Black Hawk Down". Osobiście w tej materii jako porównanie użyłbym bardziej "The Way of the Gun".
Bardzo dobry dramat z masą szczegółów i szczególików (śledzenie samochodów, praca tajniaka, itp.). 7/10.

ocenił(a) film na 7
brennt

Sceneria odpowiednia do tego typu filmu. Pierwsze sceny na Elephant & Castle od razu przypominają "Harryego Browna" z Michaelem Cainem. I chociaż tamten oceniłem nieco wyżej, ten również zasługuje na wysoką notę. Jest... angielsko brudny, a co za tym idzie nieco bardziej realny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones