6,8 57
ocen
6,8 10 1 57
357
chce zobaczyć
{"rate":4.0,"count":1}
{"type":"film","id":11011,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Whole+Wide+World-1996-11011/tv","text":"W TV"}]}
The Whole Wide World
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Film oparty na wspomnieniach napisanych w wieku 75 lat przez Novalyne Price. Jest rok 1933, Cross Plains w stanie Texas. Pewna nauczycielka poznaje zaczynającego odnosić sukcesy literackie pisarza, autora popularnych opowiadań, ale i zamkniętego w sobie i niedostosowanego do współczesnego mu świata marzyciela. Film o przyjaźni a w końcu miłości z Robertem Howardem - pisarzem, ekscentrykiem, autorem opowiadań o Conanie Barbarzyńcy, Red Sonji i Kullu Zdobywcy.

The Whole Wide World zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.