film

The Woman Who Brushed Off Her Tears

2012
1h 43m
5,9 29
ocen
5,9 10 1 29
Helena była świadkiem samobójstwa swojego syna molestowanego przez ojca. Wyrzuty sumienia z powodu braku interwencji nie pozwalają jej poprawnie funkcjonować. Burzy swoje... Zobacz pełny opis

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
The Woman Who Brushed Off Her Tears zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Helena była świadkiem samobójstwa swojego syna molestowanego przez ojca. Wyrzuty sumienia z powodu braku interwencji nie pozwalają jej poprawnie funkcjonować. Burzy swoje życie osobiste i zawodowe kiedy postanawia pomóc oskarżonemu o sprzedaż narkotyków Macedończykowi. W tym samym czasie żona więźnia obawia się o przyszłość swoją i synkaHelena była świadkiem samobójstwa swojego syna molestowanego przez ojca. Wyrzuty sumienia z powodu braku interwencji nie pozwalają jej poprawnie funkcjonować. Burzy swoje życie osobiste i zawodowe kiedy postanawia pomóc oskarżonemu o sprzedaż narkotyków Macedończykowi. W tym samym czasie żona więźnia obawia się o przyszłość swoją i synka w ojczyźnie.Ojciec grozi zabójstwem zamkniętego w belgijskim więzieniu ukochanego, gdyby ten zdecydował się przeszkodzić w zaplanowanym małżeństwie. Mimo różnego spojrzenia na swoje tragedie drogi obu matek skrzyżują się.

studio
Entre chien et loup / Luminary Media (koprodukcja) / ostlicht filmproduktion / więcej
inne tytuły
Man on Asphalt
więcej
Zdjęcia do filmu kręcono w Erfurcie i Weimarze (Niemcy),  Radowisz i Skopje oraz na terenie rezerwatu Jasen (Macedonia).
Na razie nikt nie dodał wątku na forum . Spróbuj swoich sił i podziel się opinią. Możesz być pierwszy!
Dodaj wątek na forum

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones