PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10012179}
3,9 720
ocen
3,9 10 1 720
4,8 4
oceny krytyków
They Them
powrót do forum filmu They/Them

6/10

ocenił(a) film na 6

Kolejna przyzwoita pozycja od Blumhouse. Ocenę zawyżyłem bo i tak jest dla zasady zaniżona przez homofobów. Warto obejrzeć, ale wymaga pewnej dojrzałości i braku uprzedzeń.

mats15

Szybciej niż się spodziewasz zaczną w kinach wyświetlać filmy ze scenami oddawania moczu na partnera, albo do jamy ustnej, żeby przyzwyczajać masy ludzkie do patologii i obrzydlistwa jako normy społecznej. Też napiszesz, że do zrozumienia " wymagają pewnej dojrzałości i braku uprzedzeń"?
PS. "Homo" to po łacinie człowiek, "phobos" po grecku znaczy lęk. A ja nie czuję chorobliwego strachu przed człowiekiem.

ocenił(a) film na 6
JackHolborn

a to co się dzieje w slasherach czyli brutalne mordowanie to nie patologia i obrzydlistwo? na tym się skup a nie na preferencjach seksualnych innych ludzi. to jest właśnie homofobia. poza tym, przez myśl by mi nie przeszło jakieś oddawanie moczu do buzi w filmach. widać masz jakieś ukryte pragnienia których się bardzo boisz

mats15

Homoseksualizm jest odchyłem od normy, więc patologią. Fabuła slasherów również przedstawia sceny patologiczne, takie, w których nie chcielibyśmy uczestniczyć. Różnica jest taka, że zboczeńcy agresywnie żądają edukowania dzieci o seksie, również współżycia pederastów i lesbijek, zakładania "gumy" na banany itp, zaś twórcy slasherów nie pchają się do szkół próbując uczyć dzieci wcielania się w role psycholi i dawać dziatwie siekiery i noże.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones