PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=538756}
7,0 27 051
ocen
7,0 10 1 27051
6,3 9
ocen krytyków
This Is It
powrót do forum filmu This Is It

Orianthi

ocenił(a) film na 7

Jestem pod ogromnym wrażeniem wszystkiego, co ta dziewczyna wyczynia z gitarą. Aż zaczęłam żałować, że jako dzieciak nie zapisałam się na lekcje, nie ćwiczyłam chwytów i innych początkowo męczących rzeczy.

ocenił(a) film na 5
Mirash

ja tak samo! Dziewczyna świetnie się prezentuje i gra na tej gitarze :) Też bym tak chciała, ale już trochę za późno.

ocenił(a) film na 7
meg_hall

W moim przypadku chyba też nieco za późno. Zawsze kiedy wracam z super koncertu, gdzie ktoś wiedział jak dobrze wykorzystać wiosło mam do siebie i świata taki ogromny żal. Aż chciałoby się walnąć głową w ścianę.

ocenił(a) film na 8
Mirash

Eh, mam ten sam żal do siebie jak patrzę na nią bądź inne utalentowane muzycznie osobistości, laska jest niesamowita i szczęściara z niej, że miała okazję grać u boku samego króla. Niestety nie każdy ma predyspozycje.

ocenił(a) film na 9
Mirash

Chyba każdy miał w młodości chwile, że chciał być gangsterem z kryminału, policjantem z serialu lub piosenkarzem, a najlepiej i gitarzystą ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones