PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836441}

Thor: Miłość i grom

Thor: Love and Thunder
6,1 59 416
ocen
6,1 10 1 59416
5,9 37
ocen krytyków
Thor: Miłość i grom
powrót do forum filmu Thor: Miłość i grom

Jak film w którym gra trzech oskarowych aktorów może być taką kupą. Po godzinie zasnąłem w kinie. Obudziłem się gdy włączyli światło w sali. Film chyba dla dzieci 8-10 lat. A nie dla fanów serii 30 plus.

ocenił(a) film na 3
Konrad_Majewski_3

Prawda totalne dno i wodorosty

ocenił(a) film na 1
giwer1899

Mam dziwne wrażenie, że ktoś się uparł żeby wymienić ekipę na młodszą, zyskując przy tym oglądalność wśród młodych widzów. Tylko że to nie tędy droga, filmy marvela są dla ludzi ciut starszych niż nastolatkowie. Ten film się totalnie kupy nie trzymał. Poprzednie solowe filmy Thora, też nie były wybitne, ale nie były infantylne jak ten

ocenił(a) film na 7
Konrad_Majewski_3

Narzeka na to, że film dla dzieci, jest filmem dla dzieci xdddd

ocenił(a) film na 4
morfen111

I po co komentujesz skoro nie masz nic mądrego do powiedzenia. Jak najbardziej jest na co narzekać, bo ten film nawet dla dzieci się nie nadaje. Totalna kpina i żart patrząc na poprzedniczki. Poza tym są komiksy i filmy animowane, więc czemu niby dorosły widz nie może obejrzeć znanych mu bohaterów z dzieciństwa w bardziej dojrzałym świetle? Twoje uzasadnienie jest po prostu nie logiczne, bo nie rozumiesz że disney niszczy ową marvelowską markę. Jeszcze brakuje aby w filmie myszka miki się pojawiła. Kinematograficzne dno i tyle na temat.

ocenił(a) film na 7
kaze_w

Morfen ma przecież rację. Faszerujecie się papką dla dzieci i narzekacie później ,że film jest słaby dla dorosłego widza. Ja bawiłem się dobrze bo tego właśnie po Marvelu oczekuje - filmu dla dzieci. Chcesz obejrzeć film dla drosołych to odpal filmy z Wenecji albo Cannes a nie narzekaj na film ,który się nazywa "Thor - miłość i grom" xD. Kisne.

ocenił(a) film na 1
kaze_w

Jak się żydzi za coś wezmą to takie efekty, oni tylko o kupie i kiełbasie mówią. Disney też wykupiony przez żydów.

ocenił(a) film na 3
Konrad_Majewski_3

Też się dziwię, przecież ci aktorzy mają kupę kasy, nie muszą grać w takich landrynkowych szmirach. Filmy Marvela sprzed 10 lat a teraz to przepaść.

ocenił(a) film na 1
Konrad_Majewski_3

Porażka jak dla mnie. Jane idzie po młot i wszystko od razu działa, żadnego „zdobywania”, nic, po prostu poszła i wzięła…. Marry Sue.  A No i się sam naprawił. 
Dlaczego tego samego nie zrobił Thor w Endgame?
Faceci to banda idiotów, zwłaszcza Thor.
Z Zeusa zrobili jakiegoś kapryśnego dzieciaka/tchórza.
A największe hity w polskiej wersji:
„wikingżka”
„Thorzyca”

Ja pitole, serio?! Takie abominacje XD

Pomijam już na siłę wciskane elgietete.

Mam córeczkę w drodze, miała być Kamila, ale myślę, że nazwiemy ją Kamilarzyca.

JPRDL

ocenił(a) film na 8
BaniaPFDQ

Nie zrozumiałeś tak prostego zagadnienia, jak dlaczego Jane nie musiała zdobywać młota i dlaczego się sam naprawił, o reszcie nie wspominając, i dlatego dałeś 1?

Domyślam się, że nawet nie zdajesz sobie sprawy jakie świadectwo sobie wystawiłeś takim komentarzem.

ocenił(a) film na 1
gonzo78

Nie ma to jak mieć totalny brak argumentów i podpierać się frazą "a bo ty nie zrozumiałeś", idź na ryby czy coś.
Znając życie, to jak ktoś nie lubi twojego filmu, to masz tylko 3 karty do zagrania, domyśl się jakie, chyba że nie rozumiesz.
Wystawiłem 1, bo to gniot, ale ty "nie zrozumiałeś".

ocenił(a) film na 7
BaniaPFDQ

nie zrozumiałeś prostej rzeczy a chcesz film dla dorosłych, gumisie spróbuj rozkminić

ocenił(a) film na 2
Konrad_Majewski_3

no nie wiem, bajki dla dzieci w wieku 8-10 lat są na wiele wyższym poziomie - to jest poziom bajeczek 3-4 lata ....

ocenił(a) film na 1
wizi38

polecam wrócić i poczytać sobie bajki dla 4 latków chociażby seria Poczytaj mi mamo. Błędne rozumowanie to nie jest film dla dzieci lecz dla dorosłego imbecyla

ocenił(a) film na 4
Konrad_Majewski_3

Zdecydowanie, grupa docelowa to dzieciaki, kiedyś Marvel robił filmy, na których ojciec i syn dobrze sie bawili

ocenił(a) film na 1
Konrad_Majewski_3

dno ale Melissa McCarthy w roli Heli mistrzostwo :D

Konrad_Majewski_3

Pierwsza akcja to walka z Agry Birds :) kibel i dno

Konrad_Majewski_3

Poprawka, 5 zdobywców Oscara: Natalie Portman, Christian Bale, Russell Crowe, Taika Waititi, Matt Damon.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
Konrad_Majewski_3

Poznaj moich Spartan dużo, dużo lepsze a to ta sama kategoria

Konrad_Majewski_3

Nie wiem jak wy, ale dla mnie to zupełne dno, nie mówię tylko o tym Thorze, ale nie podoba mi sie jego calkowita przemiana, 1 thor, 2 thor, avengers, to byla zupełnie inna postać, rozumiem ze przeszedł wiele , ale zrobili z niego teraz idiotę z iq poniżej 40 który średnio sie wysławia pali slabymi żartami i nie potrafi myśleć i redukować, ludzie przecież to thor.

Konrad_Majewski_3

Bo takie było zamierzenie twórców. Jest film dla 8 - 18 latków. Masz +30 i idziesz na film do kina o superbohaterach ?

Konrad_Majewski_3

Dla mnie super komedia, było śmiesznie, bardzo mi sie podobało. Moze dlatego, ze nie kestem fanem Marvela

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones