PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608397}

Thor wszechmogący

Almighty Thor
1,8 1 661
ocen
1,8 10 1 1661
Thor wszechmogący
powrót do forum filmu Thor wszechmogący

Najgorszy film w moim życiu. Bardziej cieszyła oko reklama Ibupromu, lepsze efekty specjalne były
w Inimicusie. Na nowo definiuje słowo 'Tragedia', płakałem głębiej niż po wydarzeniach w
Smoleńsku. Naprawdę. Zapłaciłbym, żeby nie oglądać tego film ponownie. Musiałem podwyższyć
ocenę wszystkim filmom ocenionym na 1/10, żeby oddać pełnię tej ujni.

ocenił(a) film na 1
Pandzioor

Słowa prawdy.

użytkownik usunięty
Pandzioor

Obejrzyj ekranizację Wiedźmina, przy nim Almighty Thor zasługuje nawet na 3/10. Efektów tego pierwszego nie można porównywać z reklamą procto-hemolan, nawet do d... się nie nadaje ;p

Myślę, że Wiedźmin i Thor W. są na podobnym poziomie. Dorównaliśmy Holiłudowi.

użytkownik usunięty
animozja

Z tą różnicą, że Wiedźmin był przeinwestowany, złamanego grosza nie było widać na ekranie, kasa została rozkradziona przez Rywina, Kwaśniewskiego i elitę aktorów ;p

ocenił(a) film na 1
Pandzioor

Potraktuj ten film jako twórczość kabaretową, inaczej nie da rady:)

Pandzioor

Gdzie można znaleźć ten film? Bo jak czytam te wszystkie komentarze, to musi być przy oglądaniu masa śmiechu..

ocenił(a) film na 1
Sandro21

Obawiam się, że wyłącznie TV Puls.

ocenił(a) film na 1
Sandro21

Chyba nie powinienem podsyłać linków do takich stron, bo strzelam, że to niezgodne z regulaminem, ale polecam odwiedzić piracką zatokę kropka org. Znaczy, że torrenty.

Pandzioor

Myślałem raczej o jakimś cda albo zalukaj, ale dzięki za odpowiedź

ocenił(a) film na 1
Pandzioor

O, a właśnie miałem zacząć oglądać, bo w Stopklatce puszczają...
I nawet jeszcze go powtórzą ;)
Wiec dzięki Tobie nie doświadczę tej traumy :p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones