PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=475958}

TiMER

6,0 4 270
ocen
6,0 10 1 4270
TiMER
powrót do forum filmu TiMER

Film miałem już obejrzeć około roku temu. Teraz go zobaczyłem jako kolejną z pozycji na liście.
Spodziewałem się ckliwego filmu obyczajowo romantycznego i...
i w zasadzie to dostałem, jednak z jednym czy raczej wieloma "ale". Pomysł jest bardzo fajny, ujęty w ciekawy sposób, dialogi są czasami nawet zabawne, postacie fajnie nakreślone i dobrze odegrane. I pomimo że jest to film lekki, daje możliwość rozmyślenie nad tym czy my byśmy zainstalowali sobie Timera.
Właśnie takie kino cenie, nie porównując do tego filmu, można mi podać byle jaki szit, ale jeśli pozostaje mi na dłużej w głowie, jest na pewno wart zobaczenie. Timer szitem nie jest, żeby ktoś mnie źle nie zrozumiał, jeśli ktoś lubi myśleć, a nie tylko wrzucać w siebie kinową papkę, powinien się film spodobać.

Shadowjen

przyłączę się do powyższej wypowiedzi. Na mnie film zrobił identyczne wrażenie - pokazuje pewien rodzaj szaleństwa z cyklu "według planu". Film miał być chwilą relaksu, taka tam kolejna komedyjka wieczorem, a dołączył do moich ulubionych,

ocenił(a) film na 9
thesa

z ciekawości, zainstalowałabyś sobie Timer? Powiedzmy w dwóch sytuacjach - nie będąc z nikim, oraz będąc w stałym związku.

Shadowjen

Zaciekawił mnie ten film, w dzisiejszych czasach to nie jest taki kosmiczny pomysł. Ja bym sobie zainstalowała timer z ciekawości. Główna bohaterka miała dylemat bo zakochała się w Miku, ale później dowiedziała się o tym jedynym, myślę, że to nie jest problem, bo założenie jest takie, że timer nie kłamie, więc i tak i tak by z tego nic nie wynikło, a chodzi głównie o tą gwarancję/pewność, ohh jakby każdy dzisiaj chciałby wiedzieć coś na 100%...

A co jeśliby ksiądz sobie to zainstalował? odnalazłby tą jedyną? może przyczyniłoby się to do zniesienia celibatu? Zawsze są dobre i złe strony takich ustrojstw:)

ocenił(a) film na 9
apukm

Haha, o księżach nie pomyślałem, pomysł przedni :-) Jeszcze filmie było chyba nadmienione że timer może wskazać osobę o tej samej płci, czy że firma je zakładające nie daję gwarancji na zadowolenie.
Mnie zastanawia ciągle sposób działania Timera, kojarzący się z maszyną czasu, lub czymś nadprzyrodzonym. Bo nie zależnie od tego co byśmy zrobili to za 100% spotkamy swoją drugą połówkę, niezależnie co zrobimy czy gdzie pójdziemy. Lekko nieswojo mi się robi gdy myślę że jakieś małe urządzonko mogłoby wiedzieć co dokładnie ze mną stanie za x czasu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones