PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645530}

To już ostatnie dni

Los ultimos días
5,6 3 499
ocen
5,6 10 1 3499
To już ostatnie dni
powrót do forum filmu To już ostatnie dni

Całkiem niezły, klimatyczny i utrzymujący widza w gdzieś pomiędzy znużeniem a ciekawością. Przy czym tej drugiej było znacznie więcej, toteż obejrzałem z wielką przyjemnością. Fajny pomysł, nieźle zrealizowany. Chyba coraz bardziej lubię hiszpańskie kino! Ale z pewnością film nie trafi w wiele gustów, co widać po ocenie. Dlatego pewnie zawsze lepiej sprawdzić samemu :)

ocenił(a) film na 6
DJAS_2

Nie chodzi o gusta, tylko film poszedł za bardzo w "przygodówkę" zamiast dramat, a niestety jeżeli chodzi o przygodowe filmy akcji SF to amerykanie są w tym niepokonanymi mistrzami. Hiszpanie mogli pójść inną drogą, niestety skusili się na kino akcji, co nie wyszło najlepiej (oczywiście budżet też miał na to wpływ)

ocenił(a) film na 6
OmniModo

Dokładnie. Z tak skromnymi środkami, hiszpanscy twórcy powinni pójść w większa głębię, psychologię, a co za tym idzie i dramaturgię. Więcej dramatu, mniej akcji.

ocenił(a) film na 8
djrav77

A ja się nie zgadzam. Akcja i przygoda w pełni się udały. Począwszy od walki z bandziorami na stacji, przez walkę z niedźwiedziem czy bitwę o supermarket.
Właśnie w momentach dramatycznych film trochę kuleje.
Ogólne wrażenie bardzo dobre.

ocenił(a) film na 8
DJAS_2

W pełni popieram! Dałem taką samą ocenę

DJAS_2

Tym bardziej ciekawie się ogląda, po raz pierwszy - w 2020 roku.

ocenił(a) film na 8
thommygun

To samo pomyślałem xd piona!

thommygun

Tak, przeczytawszy w opisie, że "epidemia rozprzestrzenia się na świecie, pozostawiając ludność uwięzioną wewnątrz budynków" pomyślałam pfffffffffffffffffffff, po co mi taki film oglądać :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones