PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=646186}

To nie Kalifornia

This Ain't California
7,6 725
ocen
7,6 10 1 725
To nie Kalifornia
powrót do forum filmu To nie Kalifornia

ale sie rozczarowalem jak sie o tym dowiedzialem. Caly film to mokument z podstawionymi
aktorami... Bylem zachwycony iloscia materialu fimowego jaki mieli ! a tutaj sie okazuje, ze
wszystko bylo po prostu nakrecone dzisiaj na kamerze super-8...

ocenił(a) film na 9
back2bizkit

zniszczyłeś mi właśnie dzień :C

ocenił(a) film na 7
back2bizkit

Nie przesadzajmy z tym "wszystko", część materiałów pochodziła z archiwów telewizyjnych, bo nikt nie odtworzyłby w takim stopniu tamtych Niemiec.

karlolek91

Zawody w Pradze np. byly archiwalne. Ale tak to skaterzy, wszystkie imprezy, domowki... wszystko bylo dzisiaj nakrecone.... ://

ocenił(a) film na 7
back2bizkit

To oczywiste - jestem zdziwiony, że ktokolwiek myślał, że te materiały są prawdziwe! Nawet dzisiaj ciężko spotkać osobę, która filmowałaby wszystko, co robi. A ten film opowiada o latach 80., kiedy taśma była droga! To nie dzisiejsze czasy komórek i cyfrowego zapisu. Dla wprawnego oka nawet rozmowy przy ognisku wyglądały na ustawione, nie-dokumentalne, bo były zbyt pięknie sfilmowane i wszystko rozgrywało się bez jakiegokolwiek udziału ekipy filmowej czy dziennikarza.

karlolek91

rozumiem Twoje uzasadnienie, ale mimo wszystko lyknalem wytlumaczenie w filmie, ze jeden z nich mial dostep to tasm od jakiegos tak czlonka rodziny czy jakos tak ;)

ocenił(a) film na 10
karlolek91

no tak w latach 80tych kamery i kręcenie filmów może na partyjnych imprezach a nie dzikich dzieciakach które były antysystemowe.
Dziwi mnie taka reakcja, świadczy to tylko o tępocie współczesnych dzieci. Ktoś kto myśli, że telefony były na porządku dziennym musi być naprawdę mało rozgarniętym.

Ludzie nie rozumieją czym jest ten film i czego dotyczy. Smutne pokolenie któremu dane było wyjść z komuny w ich zbliżającym się dorosłym życiu, koniec jasno pokazuje co trapiło to pokolenie.

ocenił(a) film na 8
back2bizkit

naprawdę? to było w większości ustawione? :(
jestem bardzo rozczarowana.... :(((

ocenił(a) film na 9
back2bizkit

no nie wierze ;/

ocenił(a) film na 8
back2bizkit

no to niefajnie, tez myslałem ze to były prawdziwe filmy z jego kolekcji

ocenił(a) film na 7
back2bizkit

Dajcie spokój! xD Film został zrobiony z pasją i to się liczy!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones