PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=571114}

To

It
6,7 161 944
oceny
6,7 10 1 161944
7,0 40
ocen krytyków
To
powrót do forum filmu To

?

ocenił(a) film na 3

To jest horror dla dzieci?

ocenił(a) film na 5
shimsong

No można by tak pomyśleć oglądając ten film....

ocenił(a) film na 9
shimsong

Lepiej określić to w sposób: "Horror widziany oczami dzieci".

ocenił(a) film na 7
shimsong

No dla dzieci raczej średnio :)

ocenił(a) film na 10
shimsong

Nie, dla koni.

shimsong

''To jest horror dla dzieci?'' Jak na razie to Ty jesteś dzieciakiem...

ocenił(a) film na 3
jureks57

Dziękuję! To dla mnie komplement.

shimsong

co ty masz miedzy uszami? niech lekarz sprawdzi czy to MÓZG.

ocenił(a) film na 7
shimsong

To zależy od dzieci. Możecie mnie zlinczować, ale moje dzieci (9 i 11 lat) od czasu do czasu namawiają mnie, żebym im pozwolił obejrzeć jakiś horror i czasami (raczej rzadko) się na to zgadzam. Podczas seansu "To" moi chłopcy trochę się bali, zwłaszcza na początku, ale scena z tańczącym Pennywise spowodowała, że dosłownie turlali się ze śmiechu :)

shimsong

Nie widziałam produkcji z 2017, a tę z '90 obejrzałam jako dziecko i było to wręcz traumatyczne. Może to dla niektórych będzie zabawne, ale ja do dziś wzdrygam się na wspomnienie tego filmu i na widok plakatu nowej wersji, który na netflixie co jakiś czas mi wyskakuje przed nosem.

ocenił(a) film na 5
shimsong

Też miałam takie wrażenie. Jak Jumanji czy coś w tym stylu. Te dzieci powinny byc przerażone, a nie same ganiac za TYM.

ocenił(a) film na 8
shimsong

Nie zgodzę się. Fakt film nie ma dużo przemocy i nie jest tak straszny jak inne horrory ale niektorzy rodzice pozwolą swojemu dziecku oglądać a nie którzy rodzice nie bo i tak film ma sceny z krwią i pojawia się dużo pszekleństw.

ocenił(a) film na 8
shimsong

Możesz nie zgodzić się z myślą reżyserską ale zbyt ostro oceniasz ich pracę .
Muzyka , gra aktorska , napięcie - to wszystko tam jest
porównaj z takimi filmami jak Maksymalne Przyspieszenie (muzyka |AC/DC) czy Mega Pirania (2010) to co ten film jest na poziomie tamtych ? A może Dwugłowy rekin atakuje lepszy ?

ocenił(a) film na 8
shimsong

3 gwiazdki dałeś . Poszerz swoje horyzonty .

ocenił(a) film na 3
chris6_filmweb

Zajmij się lepiej swoimi horyzontami. Mogą Ci się wydawać rozleglejsze od innych, ale to pozór i arogancja.

shimsong

co ty masz miedzy uszami? niech lekarz sprawdzi czy to MÓZG.

ocenił(a) film na 3
kotbury

Mózg nie jest między uszami, tylko powyżej uszu. Czas na edukację!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones