PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118029}

Todd rzeźnik

The Tale of Sweeney Todd
6,3 612
ocen
6,3 10 1 612
Todd rzeźnik
powrót do forum filmu Todd rzeźnik

Szkoda...

ocenił(a) film na 9

...że to był tylko film telewizyjny, może gdyby dali go do kin i wypromowali nie byłby tak niedoceniony. Jest naprawdę świetny. Co prawda nie spektakularny, ponieważ nie robiony z myślą o komercyjnym sukcesie tak jak musical T.Burtona, ale naprawdę warto obejrzeć. Twórcy tej wersji nie potraktowali tej historii tak płytko jak Burton, ta wersja jest głębokim studium pokręconych ludzkich dusz i umysłów. Polecam.

ocenił(a) film na 5
Divine

Nie był zły, ale spodziewałam się czegoś lepszego. Ogólnie pomysł dobry, ale trochę za mało w filmie klimatu i czarnego humoru.

ocenił(a) film na 8
Divine

a mi tam właśnie brakowało tego burtonwskiego klimatu.
Osobiście wolę Sweeney'ego jako musiacal z konkretnym motywem: zemstą.

ocenił(a) film na 9
Divine

Też mi się strasznie podobał :D

ocenił(a) film na 6
fizzlymike

Wersję Burtona oceniłem nieco wyżej ale tu jest też zupełnie dobrze. Jest dawka makabry i groteski w dobrych proporcjach potrzebnych do właściwego opowiedzenia tej historii.Good night, and good luck, esforty.
6/10

ocenił(a) film na 8
Divine

Tę wersję oglądam z chęcią już kolejny raz, natomiast musical T.Burtona leży u mnie na dysku ponad 10 lat i jakoś ze względu na nielubiany gatunek, nie chce mi się go oglądać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones