PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=632172}

Tom

Tom à la Ferme
6,9 17 425
ocen
6,9 10 1 17425
6,5 21
ocen krytyków
Tom
powrót do forum filmu Tom

Czy francis był homo?w pewien sposób dominował i uwodził Toma ale nie wiem jakie to miało podłoże wydaje mi się że był narcystycznym psychopatą bo trochę tam bełkotał o tym jaki to nie jest piękny i wspaniały musiał też kontrolować wszystkich i dominować nad wszystkim to taki trochę podręcznikowy przypadek z książek do psychologi ale nie wiem co reżyser chciał przekazać ...

użytkownik usunięty
dominik1980

Już spieszę z odpowiedzią! :D Pisałem już komuś w innym temacie, więc skopiuję:

"Francis- ktoś już pisał. Ukryty gej. Strasznie zależało mu, by brat był uważany przez matkę za hetero, sam też chciał za takiego uchodzić. Wychowywano go w takim środowisku, gdzie bycie "pedałem" to wstyd i dewiacja. Jednak na Tomie skupiał te prawdziwe, głębsze uczucia, co usiłował tłumić pięścią. Z początku pewnie tylko chciał wypełnić pustkę po młodszym bracie i uszczęśliwić matkę, ale potem niewątpliwie przerodziło się to w pewien rodzaj miłości. Chciał go mieć przy sobie, ale jego wewnętrzne "ja" i to, kim powinien być gryzło się na tyle, że nie potrafił stłumić agresji. Tym bardziej, że Toma w pewien sposób ta agresja podniecała. Myślisz, że dlaczego Francis na koniec za nim pojechał? Szukając go, krzyczał, że już więcej go nie skrzywdzi, bo za wszelką cenę nie chciał zostawać sam. Tom jednak podjął decyzję o ucieczce, najprawdopodobniej dlatego, że sytuacja z Sarą i spotkanie chłopaka, którego skrzywdził Francis otworzyły mu oczy, że jegomość jest jednak odrobinkę... niestabilny emocjonalnie. Czy coś."

Dodam jeszcze, że od Francisa wszyscy byli odsunięci. Nawet matka w pewnym sensie. Był samotny i nieakceptowany na wszystkie możliwe sposoby. Pewnie stąd to skrzywienie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones