PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1010}
7,2 133 673
oceny
7,2 10 1 133673
6,1 29
ocen krytyków
Top Gun
powrót do forum filmu Top Gun

ta główna aktorka to porażka... Nie dość, że już wiekowa, kompletnie nie pasująca do Toma, do tego nieciekawa. Wiem, że miała jakaś inna ładna, znana zagrać, ale olała ten film. Nie wiem czy była to przypadkiem Besinger? Może ktoś pamięta?
Mniejsza z tym, ale muszę odjąć pkt za tą McGillis :/.
Film oczywiście POLECAM!

ocenił(a) film na 9
LeoMessi86

Basinger jest starsza od McGillis. Normalne jest też to, że jest starsza od Toma - w końcu to jego instruktorka. Brzydka wcale nie jest, ani tym bardziej stara (chodzi mi tu o 1986r).

ocenił(a) film na 7
lukib7

Besinger w Batmanie (1989) wyglądała młodziej niż McGillis w 1986... Do tego od Kim w latach 80 aż kipiało seksem...

LeoMessi86

hehe racja, dodałbym jeszcze, że Mc Gillis ma w filmie żółte zęby. Najseksowniejsza to ona nie jest.

majecha

naturalne;P moze nie lubiała poddawac sie kuracjom upiekszającym:D ale fakt dla mnie obsadzenie jej w tej roli to pomylka!!! W ogole byla irytująca! A tyle łądnych aktorek w Hollywood

ocenił(a) film na 7
hemerocallis

Znalazłem tylko, że Jodie Foster miała ofertę. Też w sumie nieciekawa, ale chociaż aktorsko jest dobra.

ocenił(a) film na 9
LeoMessi86

pffffff ja tam uważam, że jest bardzo ładna i właśnie zaimponował mi film tym, że nie mieliśmy do czynienia z kolejną lalką

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones