PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=813811}

Topielisko. Klątwa La Llorony

The Curse of La Llorona
5,2 19 871
ocen
5,2 10 1 19871
4,0 3
oceny krytyków
Topielisko. Klątwa La Llorony
powrót do forum filmu Topielisko. Klątwa La Llorony

Czy tylko dla mnie zachowanie tych dzieci było irracjonalne i irytujące?
Pytali się ich na przykład o oparzenia, a te patrzyły się tylko jak upośledzone.

ocenił(a) film na 10
Bomberpilot1940

Dzieci zachowywały się idiotycznie scena z lalką była przykładem

ocenił(a) film na 7
tupac85

Zaczęło się już od samochodu, jak matka pytała co się stało? Smarkaczy przed chwilą nawiedzała jakaś zmora, jak nic powinni się posrać w majtki, a ci co? Nie mamo, nic się nie stało. Co widzieliście? Nie, nic...
No, serio?!

Ale film całkiem dobry, ubawiłem się nieźle.
Podobał się za całość.

ZSGifMan

Ja bym bardziej zastanowiła się nad zachowaniem matki. Szef chce jej odebrać sprawę, żeby miała więcej czasu dla rodziny, a ta protestuje i jak dzwonią po nią w nocy to zabiera dwójkę śpiących dzieci na miejsce zbrodni i zostawia w środku nocy, w zaułku w samochodzie, zamiast poinformować szefa, że nie ma z kim zostawić dzieci i aby wysłał na miejsce kogoś innego, a ona na następny dzień przeczyta raport i się do niego zastosuje. Pracownica socjalna, która sama zaniedbuje własne dzieci...

magdaxd

O tuż to masz rację i ten dom nawr w dzień okna zasłonięte..

ocenił(a) film na 6
Bomberpilot1940

Mnie najbardziej rozwalily na koncu. Chwile wczesniej zjawa ich gonila a oni jakby o tym zapomnieli i radosnie biegna do domu z usmiechami na twarzyczkach. Zadna trauma, zero stresu.

Bomberpilot1940

BO te dzieci upośledzone były

ocenił(a) film na 7
Bomberpilot1940

W polowie horrorow dzieciaczki tak sie zachowuja

ocenił(a) film na 2
ocenił(a) film na 7
arieljarosz

ciesz sie dalej ;p

ocenił(a) film na 6
Bomberpilot1940

Też to mnie ukuło :D!!!

ocenił(a) film na 4
Bomberpilot1940

A co miały powiedzieć? Przecież nikt by im nie uwierzył.

ocenił(a) film na 6
Bomberpilot1940

niby ta, pare razy podskoczyłem jednak na tym filmie, a o to chodzi w horrorach również, dlatego ogólnie powiem że nie taki najgorszy, widziałem kupę gorszych

ocenił(a) film na 5
Bomberpilot1940

Powiem nawet ze jest plaga takich dzieci. Trzeba z nimi rysowac zeby cos powiedzialy przez ten rysunek, albo odstawiac scenki z lalkami.
Po molestowaniu, katowaniu itp itd....
Niektorzy dorosli tez sa totalnie nie racjonalni. Ppo traumie zamykaja sie w sobie i popadaja w jakies traumy, depresje albo urazy po stresowe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones