PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10011946}

Tori i Lokita

Tori et Lokita
6,5 973
oceny
6,5 10 1 973
6,6 17
ocen krytyków
Tori i Lokita
powrót do forum filmu Tori i Lokita

akuratnie nie grali nic innego, więc poszedłem zobaczyć.
twórcom najprawdopodobniej chodziło o wzbudzenie współczucia, a u mnie wzbudzili tylko złość, na bohaterkę, przede wszystkim.
przecież ona sama sobie winna, że się związała z przestępcami. dostawała zakwaterowanie, pomoc prawną od państwa, starała się o azyl, w czym wszyscy jej pomagali, mimo, że nie należało jej się to, jak się okazało. mimo tego, związała się z przestępcami, najpierw rozprowadzała narkotyki, potem je wytwarzała.
dostała od przestępców bezpłatnie mieszkanie, wyżywienie i też jej było mało i jej nie pasowało... to skończyła jak zasłużyła

jak już ktoś zabiera się za robienie "wyciskaczy łez". to niech też trochę pomyśli, bo tutaj udało się odwrotnie.

ocenił(a) film na 7
wujek_zdzisiek

Chyba ogladalismy dwa rozne filmy. Lokita byla pozostawiona sama sobie, miala za soba traumatyczne doswiadczenia - ojciec pijak, nedza, podroz przez morze. Wszyscy ja wykorzystywali - matka chciala tylko pieniedzy i nie rozumiala sytuacji Lokity, kucharz ja wykorzystywal, zmuszal do seksu, a panstwo nie chcialo dac jej papierow. Dlatego postanowila podjac ryzyko. A nie pasowalo jej, bo myslala, ze wowczas beda ja traktowali bardziej po ludzku. Tymczasem nie traktowali, diler obiecal telefon, obietnicy nie spelnil. A poniewaz traktowala Toriego jak rodzonego brata, nie mogla zniesc rozdzielenia. Piekny, poruszajacy film.

ocenił(a) film na 8
q_ba87

Była w sytuacji prawie bez wyjścia, dlatego pracowała dla przestępców. To co napisałeś/-aś - podpisuję się rękami i nogami. Pozdrawiam !!

kkutz

nic nie była, bo miała mieszkanie w ośrodku dla azylantów i obsługa pomagała jej jak mogła. nikt jej też do niczego nie zmuszał, a z kucharzem się gziła, bo jej za to płacił dodatkowo. mogła się nie migdalić i miałaby mniej. podobnie z narkotykami. wszystko co nastąpiło i ją spotkało było następstwem jej poczynań. a państwo nie, że nie chciało dać papierów, tylko się nie kwalifikowała, nie przeszła egzaminu. słusznie zresztą, bo była przestępczynią. ale państwo dało jej dach nad głową i wyżywienie? mało?

i tak, nie tylko zasłużyła, ale można też powiedzieć, że własną głupotą wyprosiła sobie taką śmierć, jaka ją spotkała.

morał - chodźcie dzieci do szkoły, uczcie się, pracujcie ciężko na siebie, przestrzegajcie prawa, unikajcie przestępców, a przede wszystkim miejcie świadomość następstw swoich czynów.

wujek_zdzisiek

Chcesz powiedzieć, że zasłużyła sobie na śmierć?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones