PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=711}
7,4 192 930
ocen
7,4 10 1 192930
8,1 34
oceny krytyków
Toy Story
powrót do forum filmu Toy Story

Wg. mnie to była najgorsza część ze wszystkich. Mimo tego, że pierwsza, nie przypadła mi do gustu, tak jak pozostałe. Co nie zmienia faktu, że bajka wciągająca :)

użytkownik usunięty
hellodear

według mnie najlepsza

jak dla mnie również - ale pewnie głównie dlatego, że na niej się wychowałem. prawdę powiedziawszy trójce niewiele brakuje do jedynki, za to dwójka była taka sobie.

ocenił(a) film na 8
hellodear

Nie można powiedzieć o animacji ,która zapoczątkowała życie tym wspaniałym ,niepowtarzalnym i kultowym już w tej chwili zabawkom. Można użyć stwierdzenia ,że pierwsza część była najsłabsza ,ale na pewno nigdy '' najgorsza''. Ja oczywiście się z tym nie zgodzę ,ale szanuję czyjąś opinię.
Jestem świeżo po projekcji wszystkich trzech części ( to wspaniała zabawa oglądnąć wszystkie pod rząd) i muszę stwierdzić jedno. Ostatnia część o dziwo jest chyba najlepsza!
Ale na razie jesteśmy przy ''Toy Story''.
Może najmniej brawurowa z całej serii ,lecz najwartościowsza według mnie. To tutaj narodziła się przyjaźń między Chudym ,a Buzem, ale za nim do tego doszło była wielka zazdrość Chudego o Buza. To w niej również zabawki jasno powiedziały ''dosyć'' dziecku-gówniarzowi ,który je wręcz katował , pokazane było też ,że w najtrudniejszych sytuacjach można liczyć na najbliższych itd. My wiemy jak jest na prawdę w naszym świecie, ale nasze dzieciaki powinny trzymać się takich wzorców.
Dlatego też nie zgodzę się ,iż ta część jest najsłabsza. Dla mnie jest lepsza od drugiej ,ale od trzeciej ......... to się zobaczy. 8/10 śmiało przyznaję
pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
hellodear

Nie można TAK powiedzieć o animacji .......
tego mi właśnie zabrakło .... tego ''tak''
sorki

hellodear

Jak dla mnie najlepsza, przed "dwójką". Jakoś nie przypadła mi za bardzo do gustu ostatnia część. Nie wiem, może dorosłem i już tego nie czuję :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones