PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=711}
7,4 192 927
ocen
7,4 10 1 192927
8,1 34
oceny krytyków
Toy Story
powrót do forum filmu Toy Story

Toy Story 1

ocenił(a) film na 6

Film oceniany po latach od daty premiery, nie zrobił na mnie dużego wrażenia. Od taka bajka o życiu zabawek. Tworzona w technice 3D, dzisiaj to nic specjalnego. Dla mnie tylko 6 /10.

ocenił(a) film na 7
Jarek30081984

Ja wczoraj po raz pierwszy obejrzałem w całości pierwszą część. Fabuła, humor oraz liczne nawiązania do innych znanych produkcji, jak najbardziej na plus. Widać było od samego początku, że wszystko było zrównoważone i przemyślane i do samego końca twórcy mieli kontrolę nad wszystkim. 

Co się tyczy natomiast minusów, to z całą pewnością największym minusem była niezbyt ładna grafika, która w dzisiejszych czasach, by już nie przeszła.
Niektóre z "żywych" postaci, aż chciałoby się "odzobaczyć". Molly i Sid oraz jego pies Scud, to chyba najbrzydsze postaci jakie kiedykolwiek powstały. Brrr...
Chyba tylko mama Andy'ego była w miarę "ładna".

Również do minusów można wrzucić długość animacji. Zdecydowanie za krótka ta baja, za krótka. :(

I takim mniejszym też minusem (albo bardziej czepianiem się) są głosy niektórych postaci zabawek w polskiej wersji językowej, które w kolejnych częściach się zmieniają i lepiej mi pasują, niż w "jedynce".

Ogólnie bajkę mi się w miarę dobrze oglądało i cieszę się, że obejrzałem ją dopiero teraz, a nie kilkanaście lat temu, bo nie wiem jakby ta bajka wpłynęła na moją psychikę. Akcje Sida w pokoju, oraz na podwórku, były chore. :')

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones