Pozytywne zaskoczenie bo po ocenach nie spodziewałem się nic specjalnego a film zdecydowanie warty zobaczenia do tego całkiem klimatyczny dobrze zagrany
( Paula Patton ) trzymający w napięciu a przede wszystkim pokazujący prawdę o haniebnym handlu kobietami na który rządy różnych krajów przymykają oczy.....