PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=670682}

Transcendencja

Transcendence
6,5 116 278
ocen
6,5 10 1 116278
4,0 13
ocen krytyków
Transcendencja
powrót do forum filmu Transcendencja

Łe

ocenił(a) film na 2

A jednak gniot, tak przynajmniej wynika z pierwszych recenzji. Można było się tego spodziewać
niemniej szkoda D:

M0RiARTY

Spodziewałem się tego.

ocenił(a) film na 10
M0RiARTY

obejrzałeś film? tak, widziałem recenzje.

ocenił(a) film na 2
Heinkel_filmweb

Nie wiem ale ufam rotten tomatoes, chociaż wiadomo że nie zawsze zgadzam się z krytykami to jednak nie przypominam sobie sytuacji żeby film z 17% przypadł mi do gustu, KIEDYKOLWIEK.

ocenił(a) film na 10
M0RiARTY

a ile takich filmów obejrzałeś (z tymi 17%)?

ocenił(a) film na 10
M0RiARTY

"Depp doesn't suggest higher intelligence. Perhaps because he hasn't had to in decades."

"What fresh hell is this?"

ocenił(a) film na 2
Heinkel_filmweb

Polecam przeczytać całe recenzje a nie jedno zdanie bo to trochę słabe jest co robisz.
Niestety widziałem mnóstwo filmów z 17% lub mniej i mi się nie podobały. Może to oznaczać że mam pospolity gust ale mam to w dupie, w doborze filmów będę się kierować rt- już teraz wiem że nie pójdę do kina na Transcendencje, chociaż pewnie jak wyjdzie na blu ray to sobie włączę. Ocenię to na jakieś 3/10 ale i tak obejrzę bo najwyraźniej tli się we mnie nadzieja, gdzieś głęboko w duszy, powiedziałbym że niezauważalnie i nieodczuwalnie. W końcu może to być film z gatunku guilty pleasure (ultraprawdopodobnie nie będzie) jak np w moim przypadku sucker punch- 22% na rt ale przyznam że dobrze mi się oglądało go pomimo wszelkich wad.

ocenił(a) film na 10
M0RiARTY

wiesz, od każdej zasady jest wyjątek

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones