PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=670682}

Transcendencja

Transcendence
6,5 116 280
ocen
6,5 10 1 116280
4,0 13
ocen krytyków
Transcendencja
powrót do forum filmu Transcendencja

Bo na plakatach jest logo IMAXa, na trailerach też, a na stronie głównej tejże firmy nie ma nawet
wzmianki. I jestem dosyć zaniepokojony.

ocenił(a) film na 7
Heinkel_filmweb

Kina Imax w naszym kraju są dość nieobliczalne. Nie sugeruj się napisami na plakatach, bo nie są to plakaty polskie.
To, że jakiś film jest grany w kinach Imax za granicą, nie oznacza, że w Polsce też.
Przykład: Oblivion, Star Trek into Darkness.
Szanse na wyświetlanie filmu w Polsce określam na 50/50. Końcówka kwietnia - The Amazing Spider-Man 2 - pewniak w polskich Imax.
Maj - X-Men: Days of Future Past.

ocenił(a) film na 10
lock_erz

mam nadzieję, że 300 też będą.

a tak ogólnie, to boję się, że w ogóle nie będzie Transcendence w IMAXie (bo jak będzie za granicą, no to się tam po prostu wybiorę i tyle)

ocenił(a) film na 5
lock_erz

Filmy w imaxach często są grane krótko wec bez obaw. 1 tydz pewnie bedzie

ocenił(a) film na 10
norbar

ekhem, wiesz ile czasu grano gravity?

ocenił(a) film na 5
Heinkel_filmweb

Powtórzę się. "CZĘSTO". Nie zawsze. Są wyjątki. Wiekszośc filmów jest krótko. Wiesz ile grano Robocopa? Przekop sobie liste filmów w światowych imaxach w 2013 roku

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_IMAX_DMR_films#2013

ocenił(a) film na 10
norbar

o, fajna lista. dzięki. trochę mnie uspokoiłeś co do transcendence (nie mogłeś jej dać od razu?).

ocenił(a) film na 5
Heinkel_filmweb

Wole pisać z pamieci bo szukac nie musze :P

ocenił(a) film na 10
norbar

fajnie, tylko co się stanie, jak informacje te staną się nieaktualne? bo na przykład okaże się, że transcendence nie wyjdzie w IMAXie?

ocenił(a) film na 5
Heinkel_filmweb

Nie rozumiem. Jakto stana sie nieaktualne? Historia sie odwróci i nie filmy juz wpuszczone co byly tydzien grane okaze sie, ze nie byly? Trzeba poczekac do premiery i nie spekulować.

ocenił(a) film na 10
norbar

no co, paranoikiem jestem.

ocenił(a) film na 5
Heinkel_filmweb

Też jestem ale od spekulacji i strachu świat sie nie zmieni, trzeba poczekać. Też wole w imaxie ogladać. Trzeba byc dobrej mysli.

ocenił(a) film na 10
Heinkel_filmweb

w polsce na pewno nie będzie Transcendence w IMAXie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones