PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=670682}

Transcendencja

Transcendence
6,5 116 280
ocen
6,5 10 1 116280
4,0 13
ocen krytyków
Transcendencja
powrót do forum filmu Transcendencja

Czemu wszyscy poruwnują ten film do Incepcji? Te filmy nie mają ze sobą żadnego związku. W Transcendencję trzeba się wczuć, wyobrazić sobie że jesteś i przeżywasz to razem z postaciami. Wszyscy myślą że główny wątek to technologia podczas gdy tym wątkiem jest miłość. Czemu jest taki a nie inny bieg wydarzeń? Wgranie Willa, budowanie ''lepszej'' przyszłości, i na koniec strasznie wzruszającą śmierć głównych bohaterów ( ja osobiście na tym zakończeniu strasznie płacze). Bo miłość robiła tu za rozsądek. Evelyn robi wszystko rzeźby Will przeżył, a Will robi wszystko rzeźby chronić Evelyn. Miłość tu przezwycięża wszystko nawet technologię. Osobiście film szybko zdobył moją sympatię i stał się ulubionym, bo jest to piękna historia miłości na tle technologii. Polecam osobom,które myślą nad tym co oglądają. Jak dla mnie arcydzieło 10/10. Ludzie nie rozumieją że Will od początku do końca był tylko i wyłącznie Willem.

ocenił(a) film na 8
kinomaniak_57

Trochę się z Tobą nie zgadzam. Może raczej "Will" miał w sobie bardzo dużo Willa, jednak bardzo ewoluował. Myślę, że stawiał na pierwszym miejscu siebie a Evelyn była jego ludzką piętą achillesową, z którą chciał połączyć siły.
Mimo wszytko mnie też film bardzo wciągnął. :) Możliwe, że Twoja teoria jest właśnie taką o jakiej myślał reżyser. Nawet najczarniejsze charaktery potrafią kochać. Dla mnie nowy Will, jako program był takim właśnie czarnym charakterem.

ocenił(a) film na 8
kinomaniak_57

Tylko że Will umiera, kropka. To co uzyskujemy po śmierci Willa, to nowa świadomość, zmieszanie świadomości Willa ze świadomością PINN.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones