PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181220}
7,3 305 235
ocen
7,3 10 1 305235
5,9 21
ocen krytyków
Transformers
powrót do forum filmu Transformers

Nie pozostaje nic innego jak czekać aż wejdzie do IMAXów, potem na wydanei DVD i w końcu na sequel :)

ocenił(a) film na 10

Dokładnie, nic dodać nic ująć:D

Ja wiem że Transformers ci sie podobało, ale trochę za bardzo przesadzasz. Właściwie twoje trzy tematy mogą się zmieścić w jednym (mówię tu o tej długiej recenzji). Chcesz pokazać innym co myślisz o tym filmie (i to jest dobre) ale znam kilka osób którzy uważają cię za zbyt przemądrzałego "speca", którzy tak dużą ilością tematów chce wyrosnąć na guru Transformers, i róznorakiej krytyki.
Ja osobiście nic do ciebie nie mam, uważam że piszesz bardzo dobre teksty, jednak te ostatnie są troche na wyrost, i świadczą o tym że jesteś jakimś zdesperowanym fanem, który musi wbić innym do głowy swoje racje. A wystarczy jeden temat. Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
Bialy_Pielgrzym

"Chcesz pokazać innym co myślisz o tym filmie (i to jest dobre) ale znam kilka osób którzy uważają cię za zbyt przemądrzałego "speca", którzy tak dużą ilością tematów chce wyrosnąć na guru Transformers, i róznorakiej krytyki."

Pierwszy temat = recenzja
Drugi temat = odnośnie tego jak sie zachowują pseudokoneserzy kina
Trzeci temat = na złość wszystkim marudom :P

W porządku. Tylko chcaiłem powiedzieć, że to wszystko mogłeś zawrzeć w jednym temacie. Tak żeby było "profesjonalnie" :) Nie miej mi to za złe. To taka wskazówka tylko :)

użytkownik usunięty

Właśnie obejrzałem po raz kolejny i powiem to jeszcze raz - ŚWIETNY FILM AKCJI :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones