PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181220}
7,3 305 102
oceny
7,3 10 1 305102
5,9 21
ocen krytyków
Transformers
powrót do forum filmu Transformers

Sorry ze tak zadam pytanie ale napiszcie jak zginely zle roboty bo ogladalem film i mi sie zdaje ze jest zle zmontowany z dobrych zginal Jazz ale ze zlych Megatron przez szescian,Bombox sam swoimi lecacymi ostrzami a reszta nie wiem

ocenił(a) film na 6
mcarek

Bonecsurher zginal na autostradzie z rak optimusa, blackout zginal od rakiet samolotow i od strzalow kapitana Lenoxa, Starscream uciekl,baricade gdzies zniknal ale nie zginal,Brawla rozwalil babel

ocenił(a) film na 8
danus1986

z tego co pamietam barricade'a rozwalil bumblebee jeszcze na zlomowisku przed pierwszym przedstawieniem sie bohaterom.

ocenił(a) film na 6
graFFiT

babel nie rozwalil Bariccada. Pozniej widac go na autostradzie przed walka Bonecrushera z Optimusem

graFFiT

Barricade przeżył tą bójkę i pojawił się w dalszej części filmu, gdy ten mały zły robot zlokalizował Megatrona i Szcześcian, wezwał wszystkie Desepticon'y. Wtedy była scena jak Barricade jedzie przez miasto i mówi, że już jedzie... potem pojawia się na autostradzie goniąc Bumblebee z Mikaelą i Sam'em... i potem już się nie pojawia, ale nie pokazane jest, że ginie, więc chyba przeżył i być może pojawi się w "Transformers 2", oczywiście, jeśli druga część filmu powstanie...

użytkownik usunięty
Mauricio_Esposito

"oczywiście, jeśli druga część filmu powstanie... "

Oczywiście, że częśc druga powstanie. Film zarobił tyle że nie można w to wątpić :P

Paramount już dał zielone swiatło na powstanie Transformesrs 2 więc zapewne powstanie pytanir tylko kto stanie za kamera tym razem ^^

ocenił(a) film na 8
Mauricio_Esposito

faktycznie masz racje. Przypomnialem sobie juz :]

ocenił(a) film na 8
graFFiT

Czytałem w necie gdzieś że znów to ma być Michael Bay, Shia LaBeuf i Megan Fox znów zagrają główne role. Ja się z tego powodu ciesze bo ta cześć była bardzo udana ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones