PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=416262}

Transmorfersi

Transmorphers
2,3 689
ocen
2,3 10 1 689
Transmorfersi
powrót do forum filmu Transmorfersi

Potwierdzam: omijać z daleka ten film... wydałem 2,99 zł za film na wyprzedaży. Niestety film zasili półkę z filmami - gniotami. Denerwująca praca kamery, sztuczność, amatorstwo na poziomie klasy C lub niżej, nie doszukałem się plusów. Gra aktorska - brak. Maszyny - lipa, akcja - dwie lipy. Ogolnie film - to las lip. Tylko zastanawia mnie czemu pewne portale napisały na okładce: "Naprawdę niezła zabawa", oraz "niezwykłe połączenie Żołnierzy Kosmosu obcego i matrixa" - wierutna bzdura.

orcinus21

Właśnie przez takich jak ty te filmy są produkowane...
1 na 100 się na to nabierze myśląc, że to oryginał i kasa zarobiona ;/
Jeśli świadomie to kupiłeś to no comments.

ocenił(a) film na 2
Kazioo

"Właśnie przez takich jak ty te filmy są produkowane... " - po pierwsze TACY jak MY - nie produkujemy filmów. Po drugie jak już przeprowadzasz na mnie "atak" to określ konkretnie co rozumiesz pod pojęciem TACY JAK JA.

Nie snuj domysłów. Nie nabrałem się, że to "oryginał" gdyż umiem czytać.

"Jeśli świadomie to kupiłeś to no comments." - świadomie kupiłem ponieważ NIE KRADNĘ Z NETU FILMÓW, a taka cena jaką zapłaciłem to śmieszny pieniądz. Więc nie mów, że komuś opłaca się produkować filmy takie jak ten gniot ponieważ ktoś się da oszukać. Za taką cenę aby się opłacało - musiałoby się naprawdę sporo tego sprzedać. Dokonałem świadomego zakupu ponieważ za taką kasę wolę marnej jakości film aby móc go ocenić i nie kraść z netu, niż wydawać kasę chociażby na piwo po którym jedyny ślad jaki zostanie to wypchnięty do przodu brzuchal.

Kazioo

Co to znaczy, świadomie kupiłeś? Przecież tego gniota nie da się ocenić bez obejrzenia. 14 lat to wystarczająco dużo, żeby zrozumieć swój błąd. Sugerowanie się ocenami innych nigdy nie zastąpi własnego doświadczenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones