Transporter: Nowa moc

The Transporter Refueled

2015 1 godz. 36 min.
5,7 22 265
ocen
5,7 10 22265
6 815
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":2}
powrót do forum filmu Transporter: Nowa moc
  • ze ogladam jedna wielka reklamowke Audi? cienizna...dobor aktora na miejsce Jasona tez srednio przekonujacy.. :/

• krytykamil ocenił(a) ten film na: 1

miko1980 Witam.

Zgadzam się z Tobą co do doboru aktora. W mojej opinii, nikomu nie uda się, zastąpić Statham'a . Seria umrze śmiercią podobną do "Dziedzictwa Bourne'a".
    Jeżeli chodzi o zwiastun, to miałem wrażenie, że oglądam parodie "Transportera 2". A aktor, wydaje mi się, próbował miejscami naśladować mimikę Jason'a, co już ogólnie doprowadziło mnie do ogólnego facepalmu.

• krytykamil Transporter bez Statham'a O.o No way!

• Skril3x ocenił(a) ten film na: 6

miko1980 gówniany będzie i tyle :P

• miko1980 Skoro już audi się tak reklamuję to powinien jeździć RS6 wtedy był by ogień .

• miko1980 najslabszy zwiastun jaki widziałam od dawna :/, jesli tak zachęcają do obejrzenia tego, to nie chce wiedziec jaki ten film jest słaby

• Dassanar ocenił(a) ten film na: 5

miko1980 Wiesz, reklamówka to tam pół biedy. Pierwszy i najlepszy Transporter był reklamówką BMW i Merca, jeżeli dobrze pamiętam. Skrein jak do tej pory wedle mojej opinii nadaje się co najwyżej do grania jakichś ogrów. Ciekawe, jak sobie poradzi teraz...

• miko1980 Reklama Audi jest nawet na plakacie, co do trailera to wyraźnie do mnie krzyczy: "nie idź do kina, strata czasu!".

• Aysha_18 ocenił(a) ten film na: 6

Anthrax91 Nie przesadzajcie zwiastun może i reklamuje Audi ale widocznie takie są wymogi sponsora! Co do aktora czepiacie się dlatego że patrzycie na niego przez pryzmat Jasona Stathama który bardzo dobrze sobie poradził w roli Franka Martina ale nie można nikogo obrzucać błotem nie widząc filmu. Ja byłam wczoraj i powiem szczerze że może szału ten film nie zrobił ale obejrzałam go i nie żałuje i nie uważam że zmarnowałam czas. Dlatego wszystkim osobą radze najpierw zobaczyć film a potem pisać komentarze.

• Aysha_18 Dobrze powiedziane. Sam jeszcze nie oglądałem tego filmu, ale oceniać powinniśmy dopiero po obejrzeniu.

• Aysha_18 No coz, dzieci jakis czas temu dostaly na komunie Neostradke i tak juz zostalo, musimy teraz meczyc sie z ich obecnoscia. :/
    Dziekuje za krotka recenzje, obejrze niebawem i dopiero wtedy napisze ewentualnie cos wiecej. ;)

• krzysio53a ocenił(a) ten film na: 3

miko1980 .... i to ze ta reklamówka jest osadzona w 2010 roku a glówny bochater jezdzi modelem z 2014 to juz tylko drobiazg