Odtwórz Zwiastun nr 1 2:19

Zobacz Transporter 2 zwiastun

Film

2005 1 godz. 27 min.
7,1 114 098
ocen
7,1 10 1 114098
4 758
chce zobaczyć
{"rate":4.0,"count":3}
{"id":"123444","linkUrl":"/film/Transporter+2-2005-123444","alt":"Transporter 2","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/34/44/123444/7351682.2.jpg"}
Porywacze uprowadzają sześcioletniego syna kongresmena. Były komandos musi odnaleźć chłopca oraz nie dopuścić do rozprzestrzenienia się groźnego wirusa.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Transporter 2
Transporter 2 (2005) Zwiastun nr 1 2:19
Transporter 2
Transporter 2 (2005) Making of nr 1 (polski) 17:10
Transporter 2
Transporter 2 (2005) Fragment nr 2 1:08
Transporter 2 | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2005 | Film Kontynuacja [b]"[film=34582]Transportera[/film]"[/b], filmu o agencie służb specjalnych, który zarabia na życie dostarczając na zlecenie dowolny ładunek pod wskazany adres. W pierwszym filmie Frank Martin ([person=6552]Jason Statham[/person]) mieszkał i pracował na francuskiej Riwierze, teraz rezyduje w Miami na Florydzie. Na prośbę przyjaciela Frank zostaje kierowcą bogatej rodziny Billingsów. Kiedy porwany zostaje sześcioletni Jack Billings, Frank musi dać z siebie wszystko, by odzyskać chłopca i pokrzyżować plany porywaczy, planujących uwolnić śmiercionośnego wirusa, który zabije każdego, kto się z nim zetknie.

Kontynuacja "Transportera", filmu o agencie służb specjalnych, który zarabia na życie dostarczając na zlecenie dowolny ładunek pod wskazany adres. W pierwszym filmie Frank Martin (Jason Statham) mieszkał i pracował na francuskiej Riwierze, teraz rezyduje w Miami na Florydzie. Na prośbę przyjaciela Frank zostaje kierowcą bogatej rodzinyKontynuacja "Transportera", filmu o agencie służb specjalnych, który zarabia na życie dostarczając na zlecenie dowolny ładunek pod wskazany adres. W pierwszym filmie Frank Martin (Jason Statham) mieszkał i pracował na francuskiej Riwierze, teraz rezyduje w Miami na Florydzie. Na prośbę przyjaciela Frank zostaje kierowcą bogatej rodziny Billingsów. Kiedy porwany zostaje sześcioletni Jack Billings, Frank musi dać z siebie wszystko, by odzyskać chłopca i pokrzyżować plany porywaczy, planujących uwolnić śmiercionośnego wirusa, który zabije każdego, kto się z nim zetknie.

boxoffice
$85 167 639 na świecie
$43 095 856 w USA
$42 071 783 poza USA
budżet
$32 000 000
na podstawie
dystrybucja
studio
Canal+ / Current Entertainment / EuropaCorp / Więcej...
tytuł oryg.
Transporter 2
inne tytuły
Transporter 2 Polska
Le transporteur II Francja
Transporter 2 Holandia
Transporter - The Mission Szwajcaria
Więcej...
Jest kilka ujęć w których widać, że zabójczyni w samochodzie z Frankiem i chłopcem ma zapięte pasy, jeszcze zanim pokazano jak je zapina.
Pomiędzy ujęciami broń złodziejki samochodów zmienia kolory z czarnej na srebrną.
Bomba znajdująca się pod samochodem Franka, znika podczas pościgu. Pojawia się dopiero w kolejnych ujęciach.
Luc Besson w swoich ostatnich filmach utwierdza krytyków w przekonaniu, że robi filmy coraz bardziej bezmyślne, w których forma przerasta treść, co zdecydowanie nie ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 74%
Filmy akcji dzielę zasadniczo na dwie kategorie. Do pierwszej zaliczam produkcje, których wszystkie dobre sceny są zawarte w zwiastunie. Na ogół są to pozycje bardzo ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 50%
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Typowe, fajne kino akcji. Troche przesady w niektórych momentach

  Transporter_mocy ocenił(a) film na 10

  ale przecież to kino rozrywkowe, a nie dokument

 • Ile wytrzymaliście?

  Jinno

  Ja 30 min, po akcji z bombą i samochodem nie wytrzymałem.

 • Kino klasy B nowej ery.

  Holl

  Mam dużą tolerancję dla tego typu filmów. Czyli naginanie wszystkiego, co się da. Ale czasami trafia się produkcja która jest po prostu... głupia. Ten film jest tego przykładem. A poza tym, nie lubię ałdi.

  4
  • czuję się wystarczająco odmóżdżony po tym filmie

   armarange ocenił(a) film na 5

   Czasami lubię obejrzec odrealnione filmy i jestem w stanie ocenic nawet względnie wysoko pod warunkiem, że sceny sa dobrze nakręcone i nie przekraczają pewnego poziomu żenady ( chyba że film z założenia ma byc pastiszem np Maczeta itp. ). Tutaj jest kilka nierealnych ... więcej

   6
   • Rewelacja, ale te efekty

    van_der ocenił(a) film na 6

    Film rewelacyjny, ale jak widzę te tandetne efekty, które są po prostu śmieszne to coś mnie bierze jak widzę co dzięki efektom ludzie robią z naprawdę dobrych filmów. Więcej realizmu! Trzeba naprawdę urodzić się Andersenem żeby coś takiego wymyślać. To nie sci-fi!

    6