Transporter 2

2005 1 godz. 27 min.
7,1 114 237
ocen
7,1 10 114237
4 759
chce zobaczyć
{"rate":4.0,"count":3}

Kontynuacja "Transportera", filmu o agencie służb specjalnych, który zarabia na życie dostarczając na zlecenie dowolny ładunek pod wskazany adres. W pierwszym filmie Frank Martin (Jason Statham) mieszkał i pracował na francuskiej Riwierze, teraz rezyduje w Miami na Florydzie. Na prośbę przyjaciela Frank zostaje kierowcą bogatej rodziny Billingsów. Kiedy porwany zostaje sześcioletni Jack Billings, Frank musi dać z siebie wszystko, by odzyskać chłopca i pokrzyżować plany porywaczy, planujących uwolnić śmiercionośnego wirusa, który zabije każdego, kto się z nim zetknie.

Wojtas
opis użytkownika

Frank Martin jest najlepszy w swoim zawodzie. To były agent służb specjalnych, który zarabia na życie jako transporter- na zlecenie dostarcza dowolny ładunek pod wskazany adres, nie zadając przy tym zbędnych pytań. Frank przenosi się z francuskiej Riwiery do Miami na Florydzie, gdzie o pomoc poprosił go jego stary przyjaciel. Ma zostać kierowcą bogatej rodziny Billingsów. Tam, ku swemu zdziwieniu, zaprzyjaźnia się z sześcioletnim Jackiem, którego codziennie wozi do szkoły. Jednak Jack zostaje porwany i Frank musi dać z siebie wszystko, by uratować życie chłopcu i pokrzyżować plany porywaczy, którzy planują uwolnić śmiercionośnego wirusa.

Dama_Kameliowa
opis użytkownika

Praca byłego agenta Franka Martina (Jason Statham) polega na dostarczaniu powierzonych mu przesyłek i nie zadawaniu zbędnych pytań. Frank ma jednak dość wykonywania podejrzanych zleceń. Wycofuje się z biznesu i w nadziei na normalne życie przenosi się do Miami. Tam podejmuje pracę jako szofer państwa Billings, gdzie opiekuje się ich sześcioletnim synem Jackiem (Hunter Clary). Kiedy chłopiec zostaje porwany przez międzynarodową organizację terrorystyczną, Frank rozpoczyna poszukiwania.

Cheyennee
opis użytkownika

Miłośnik muzyki klasycznej w niemieckich powozach, zatrudniający się dorywczo jako kierowca, dostarczyciel niekonwencjonalnych paczek wkracza do akcji po raz wtóry, w drugiej odsłonie Transportera. Tym razem musi sprostać z pozoru mało ekscytującemu zadaniu, przetransportowywaniu małego chłopca ze szkoły do domu. Błahe zadanie staję się zalążkiem splotu pełnych emocji, adrenaliny i popisów kaskaderskich scen. Powodem takiego stanu rzeczy jest wysoko postawiony społecznie, ojciec chłopca, który jest oczkiem w głowie psychopatycznych kryminalistów. Prócz korzyści pieniężnych przestępcy chcą także poprzez dziecko rozprzestrzenić śmiercionośnego wirusa eliminującego wrogi im wydział antynarkotykowy. Frank Martin kolejny raz musi użyć maksimum swoich możliwości by przeszkodzić mordercom w wypełnieniu szalonego planu.

jacq2103
opis użytkownika

Jason Statham powraca w swojej charakterystycznej roli nieustraszonego byłego najemnika Franka Martina, specjalisty w przewożeniu i dostarczaniu cennych przesyłek wszelkiego rodzaju, w wielkim stylu i z wielkim oddaniem. Tym razem, w Miami, Frank i jego niezwykłe umiejętności zostają poddane jeszcze trudniejszemu sprawdzianowi. Chcąc spełnić obietnicę musi jednocześnie zniweczyć misterny plan bezwzględnych przestępców. Dynamiczne pościgi tak samochodowe, jak i podniebne, elektryzująca akcja, popisy kaskaderskie i efekty specjalne sprawiają, że "Transporter 2" stanowi rozrywkę w najczystszej postaci.

opis dystrybutora dvd