PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31557}

Troll w Nowym Jorku

A Troll in Central Park
6,6 2 024
oceny
6,6 10 1 2024
Troll w Nowym Jorku
powrót do forum filmu Troll w Nowym Jorku

Główny bohater jest jakimś żałosnym połączeniem Bilbo Bagginsa,Karła z Lucky Charms i Gapcia...do tego takie żałosne pomysły jak "zielony palec",dialogi napisane chyba przez dziesięciolatka i tak samo jeśli chodzi o scenariusz....przecież ten film obraża inteligencję dzieciaków. Nawet piosenki nie są dobre i służą tylko przedłużeniu na siłę czas trwania filmu. NIedobrze mi się robi na myśl że musiałem to oglądać.Niech mi ktoś wymarze pamięć proszę :-(

crazy_race

też widziałem recenzję nostalgia critica.. co nie znaczy, że widziałem film :>

Murdoc

Widziałem film w czasach podstawówki. Nawet mi się podobał, choć dziś patrzył bym na niego inaczej, zwłaszcza, że co głupszych fragmentów nie pamiętałem :P.

Murdoc

...niemożliwe...bardziej mnie zaskoczysz jeśli oglądałeś albo chociaż wiesz kim jest Angry Video Game Nerd...myślałem że jestem jedynym w tym kraju który jest można powiedzieć fanem tego gościa :-P

crazy_race

Znając NC ciężko nie znać AVGN, skoro kilka video na Nostlagia Critic było poświęcone konfliktowi między nimi.
Filmu nie widziałem, ale fragmenty były straszne.

crazy_race

nie jesteś :)

crazy_race

ja również zaliczam się do fanów Nostalgia Critic i Angry Video Game Nerd;D

crazy_race

"Główny bohater jest jakimś żałosnym połączeniem Bilbo Bagginsa,Karła z Lucky Charms i Gapcia..."

Czemu zżynasz na bezczelnego tekst NC? Widziałeś chociaż ten film (bo ja nie, i z tego powodu daruję sobie ocenianie go)?

khamul189

Niestety widziałem. Nawet kiedy byłem dzieckiem ten film mi się nie podobał.

crazy_race

Widzę, że robimy tu mały zjazd fanów NC ;)

ocenił(a) film na 3
crazy_race

Jestem świeżo po seansie tego kloca i do teraz nie umiem wyjść z szoku, że koleś który stworzył "Amerykańską opowieść" i "Tajemnicę IZBY" spłodził... to. Chciałem się przekonać, czy Critic rzeczywiście miał rację, gdyż w jego recenzji ten film nie jawił mi się aż TAK źle. No i przez cały seans zaliczałem tylko kolejne masowe facepalmy, ja nie mogę jakie to jest... GŁUPIE!!!!!! Bohater to nie dość, że ciota to jeszcze zadeklarowany pedofil("oh, ah, podobasz mi się Rosie"). WTF? Trzymać się od tej obrzydliwej abominacji jak najdalej i nie tykać nawet kijem! Jednak daję 3 bo dubbing wyszedł naprawdę dobrze, co i tak nie zmienia faktu, że Don Bluth powinien zapaść się ze wstydu pod siebie, po premierze tego szajsu!

GandalfCzarny666

zbyt wrażliwy jesteś ((:

GandalfCzarny666

Pradawny ląd też jest jego.

crazy_race

Zgadzam się z NC. Stwórz jakiś szajs , a za kilka lat będą go oceniali na 10 za nostalgię. Ja film widziałem w młodym wieku , ale staram się być obiektywny.

ocenił(a) film na 2
gobo33

Ten film to gniot, a recenzje NC widziałem i zgadzam się z nim

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones