PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112772}

Troll

4,4 1 161
ocen
4,4 10 1 1161
Troll
powrót do forum filmu Troll

OMG !!!

ocenił(a) film na 4

Jak byłam mała ten film wydawał mi się bardzo fajny i straszny... Obejrzałam go przed paroma dniami xD SZOK. Badziewie straszne. Gra aktorska beznadziejna... Eh... Przez sentyment do takich głupich filmów dam ocenę nieco wyższą niż 1... :)

Martek86

ja sam oglądając jakiś film z mojego dzieciństwa wielokrotnie stwierdzam co za badziew jak ja mogłem takie coś oglądać ale jako dziecko każdy z nas miał inne spojrzenie na dany film i z całą pewnością nie patrzyłem na grę aktorską tylko na ten przykład troll bałem się żeby takie paskustwo nie wypełzło z pod łóżka ostatnio oglądałem film crriters o takich morderczych zwierzakach z kosmosu kiedyś się bałem teraz za głowę się chwytam i mówię co za badziew

ocenił(a) film na 4
oskar81

crittersi NIGDY badziewiem nie byli i nie będą!!!!!!!!!!!!!!

schiz

według mnie to badziew ale to tylko i wyłącznie moje zdanie tobie się podobają a mnie nie

ocenił(a) film na 4
oskar81

dla mnie Ciemny kryształ i Lady Jane ktorym dajesz 10 to szczyty badziewia.
ale to tylko i wyłącznie moje zdanie tobie się podobają a mnie nie.

schiz

no i jakiś problem ty nie lubisz a ja lubię ale to twoje zdanie dla mnie ciemny kryształ to fantastyczny film nie wspominając o lady Jane

ocenił(a) film na 4
oskar81

zaden. a mnie critters to fantastyczny film nie wspominając critters 2.

schiz

kiedyś też mi sie podobały ale teraz mam inne zdanie

schiz

chociaż w 2 uśmiałem się jak te potworki zmieniły sie w tą gigantyczną kule i wpierniczyły gościa jak piranie

oskar81

Właśnie włączyłem telewizor i zatrzymałem się na MGM i leci film pt. TROLL to mówię sprawdzę o co chodzi bo lubię stare filmy baśniowo/fantastyczne WILLOW, LEGENDA, NIEKOŃCZĄCA SIĘ OPOWIEŚĆ no i jakże kultowy CONAN mają ten urok (zwyczajnie nie korzystano wtedy z usług komputerów i obróbek cyfrowych a jak już to nie na taką skale co dziś). Wracając do waszych komentarzy, może już po fakcie się udzielam, ale oskar zwyczajnie podlizałeś się autorowi i według mnie ktoś kto w jakikolwiek sposób szanuję, ogląda, podziwia, scala się z filmem nie nazwie żadnej produkcji 'badziewiem'.

Zauroczony

nigdy w życiu się nie podlizywałem nikomu i nie zamierzam tego robić mam prawo nazwać coś badziewiem ale to tylko moja ocena mogę jedynie stwierdzić że osoby które tworzyły ten film mogę dać im plusa za to że chciały i stworzyły ten film ale według mnie dale jest badziewiem jak pisałem wcześniej to tylko moje zdanie i nie mam zamiaru gnoić innych za to że im się film podobał co notorycznie się zdarza na innych forach dotyczących innych filmów

schiz

fajne

ocenił(a) film na 1
Martek86

No tak, ale musisz przyznać, że ten utwór jest niezły;)

http://www.youtube.com/watch?v=pCqUyI9Ir5o

ocenił(a) film na 3
Martek86

fajne tło muzyczne oraz świetny klimat i nic poza tym

ocenił(a) film na 4
Martek86

Skomentowałam nie tą część Trola. Obrazek mnie zmylił. Mój komentarz dotyczył 2 części !! O rodzince , ktora na wakacje wyjezdza do Nilbog xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones