PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=781909}

Trolle 2

Trolls World Tour
6,1 5 039
ocen
6,1 10 1 5039
Trolle 2
powrót do forum filmu Trolle 2

Lepszy od prequelu :D

ocenił(a) film na 10

Zakochałam się w pierwszej części Trolli. Ale szczerze, uważam że fabuła w tej części została znacznie lepiej skonstruowana, historia jest ciekawsza, przesłanie głębsze, postacie wydają się bardziej barwne (dosłownie jak i w przenośni) a dodanie piosenek z tak wielu gatunków muzyki było wisienką na torcie <3 Nie rozumiem czemu film ma tak niską ocenę

ocenił(a) film na 9
izauczen4

Bo w Filmwebie siedzą sami kretyni, cebulaki co wolą wszystko krytykować. Ja też uważam że Trolle 2 powinny mieć lepszą ocenę na FW przynajmniej 7/10, fabuła i animacja moim zdaniem lepsza od jedynki. Nie wiem co ludzie mają w łepetynach, pewnie tą Krainę Lodu wiecznie rozgłaśnianą. Na to akurat wszyscy chwalą tą głupią disnejowską animację o lesbijkach i walniętym bałwanku. Ciekawie kogo obsadzą do polskiego dubbingu? Oby nie Margaret, to się wkur*ię. Żeby byli sami profesjonaliści a nie jakaś Maffashion, Littlemonster96 czy wcześniej wspomniana Margaret.

LukerGulson

Kraina Lodu jest, w rzeczy samej, przehajpowana. Jednakże nazywanie tego filmu "głupią animacją o lesbijkach i walniętym bałwanku" jest obraźliwe i nie na miejscu. Najpierw zobacz, o czym jest ten film, a nie przeinaczasz prawdę. Anna i Elsa są siostrami, a co za tym idzie - nie mogą być parą, no chyba że w grę wchodzi kazirodztwo... :v Olaf może i jest walnięty, ale to jest jego rola, jego zadaniem jest tzw. "comic relief".

ocenił(a) film na 9
Piramidzia

Całości nie oglądałem gdyby nie te głupie piosenki to być może bym obejrzał. Nie chcę dostać raka mózgu od Mam Tę Moc. Już wolę przeróbki oglądać od oryginału. Po prostu nienawidzę że ta Kraina Lodu jest wg. recenzentów Najlepszą Animacją. Wg. mnie Trolle są lepszą animacją, tam są różne majestatyczne barwy., a w krainie lodu, tylko biel i błękit i trochę brązu. Każdy troll ma przypisaną cechę charakteru, wygląd. Dla mnie Kraina Lodu jest to bajka zdecydowanie dla dziewczynek, a dziewczyną to ja nie jestem.

LukerGulson

Może nie jesteś dziewczyną, ale z pewnością dzieckiem. Cóż, gdybyś podał jakieś sensowne argumenty, a nie "walnięte bałwanki, lesbijki i piosenki powodujące raka mózgu" można by jakoś lepiej o tym pogadać.

ocenił(a) film na 9
Memo_Stuff

Znalazł się mądrala jeden. Kolejny fanatyk tej bajki Krainy Lodu. Uważam że Trolle są zdecydowanie lepsze, więcej kolorów, lepsza fabuła, a nie to Elsowskie scierwo. W drugiej części będą nawiązania do różnych gatunków muzyki nie tylko pop ale także techno moje ulubione, funk, kpop, regaeton, rock. Prawdziwa muzyczna bitwa. A co ta twoja Kraina Lodu oferuje? Oczywiście Polacy boją się trolli i przesuwają na koniec roku jak najdłużej żeby nie pobilo marketingiem innych przehajpowanych bajek Disneya. Niech ktoś się tylko odważy coś złego napisać na temat trolli to go przejade.

ocenił(a) film na 10
LukerGulson

Kochani moi, po co zaraz ta bierna agresja? Nie ma co spinać się o to co jest lepsze, ani dissować osób które mają inne zdanie. To nie jest tak, że tylko jedna strona ma rację. Jak z bajkami. Każdy film niesie własne przesłanie, każdy styl animacji jest inny, wszystkie postacie mają różnorodne charaktery, założenia i fabuła wszystkich bajek są unikalne i to jest najpiękniejsze. Dla każdego każdy film znaczy co innego i jest wyjątkowy na swój sposób. Jeśli nie podoba ci się jakiś film, uszanuj to że ktoś inny może go lubić. Jeśli jakiś ci się podoba, nie wściekaj się na tych, którym się nie podoba. Postarajmy się uszanować te różnice, nawet jeśli ich nie rozumiemy. Bo każdy z nas jest inny, ale to nie znaczy że nie możemy żyć w zgodzie. Nie trzeba lubić czy rozumieć, wystarczy szanować. Czyż właśnie nie to, jest głównym przesłaniem opisanego wyżej filmu? c:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones