Odtwórz Zwiastun nr 1 1:11

Zobacz Tropiciele mogił zwiastun

Film

Grave Encounters

2011 1 godz. 32 min.
6,2 35 903
oceny
6,2 10 35903
7 029
chce zobaczyć
{"id":"610178","linkUrl":"/film/Tropiciele+mogi%C5%82-2011-610178","alt":"Tropiciele mogił","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/01/78/610178/7372282.2.jpg"}
Ekipa telewizyjna zostaje uwięziona w nawiedzonym szpitalu psychiatrycznym.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Tropiciele mogił
Tropiciele mogił (2011) Zwiastun nr 1 1:11
Tropiciele mogił | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2011 | Film Lance Preston i jego ekipa łowców duchów "Grave Encounters" - telewizyjnego reality show, postanawiają, nakręcić jeden z odcinków w opuszczonym szpitalu psychiatrycznym w Collingwood, gdzie na przestrzeni lat, dochodzi do niewyjaśnionych zjawisk. W dobrym imieniu telewizji, postanawiają zamknąć się w tym miejscu na jedną noc, licząc na zbadanie wszelkich zjawisk paranormalnych i możliwość nagrania ich na kamerze. Szybko zauważają, że budynek jest więcej niż nawiedzony, jest żywy i nie zamierza kogokolwiek wypuścić.

Lance Preston i jego ekipa łowców duchów "Grave Encounters" - telewizyjnego reality show, postanawiają, nakręcić jeden z odcinków w opuszczonym szpitalu psychiatrycznym w Collingwood, gdzie na przestrzeni lat, dochodzi do niewyjaśnionych zjawisk. W dobrym imieniu telewizji, postanawiają zamknąć się w tym miejscu na jedną noc, licząc naLance Preston i jego ekipa łowców duchów "Grave Encounters" - telewizyjnego reality show, postanawiają, nakręcić jeden z odcinków w opuszczonym szpitalu psychiatrycznym w Collingwood, gdzie na przestrzeni lat, dochodzi do niewyjaśnionych zjawisk. W dobrym imieniu telewizji, postanawiają zamknąć się w tym miejscu na jedną noc, licząc na zbadanie wszelkich zjawisk paranormalnych i możliwość nagrania ich na kamerze. Szybko zauważają, że budynek jest więcej niż nawiedzony, jest żywy i nie zamierza kogokolwiek wypuścić.

studio
Digital Interference Productions / Twin Engine Films
data produkcji
2011
tytuł oryg.
Grave Encounters
inne tytuły
Tropiciele mogił (tytuł telewizyjny) Polska
Więcej...
W czasie gdy po raz pierwszy widzimy wannę, w której zostało popełnione samobójstwo jest ona brudna, lecz kiedy Lance Preston siada w niej, jest zupełnie czysta.
Zdjęcia do filmu kręcono w Vancouver (Kanada).
Moda na kręcenie horrorów w konwencji paradokumentalnej nie przemija. Ścieżką wyznaczoną przez "Blair Witch Project" i "[REC]" podążała amerykańska "Kwarantanna", ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 83%
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Zdradzę Wam sakret jak kręci się takie filmy.

  Wayfarer17 ocenił(a) film na 2

  Otóż studio filmowe potrzebuje zarobić trochę gotówki. Zarządzają spotkanie i stwierdzają, że trzeba zdobyć łatwy i szybki szmal. Szukają więc najtańszego scenarzystę. Mówią mu mniej więcej tak: "Słuchaj, napiszesz horror a'la Bler Łicze, Rec'ki i Paranonrmal Akitviti. W ... więcej

 • film rewelka

  maciekb80 ocenił(a) film na 8

  najlepiej oglądać samemu w zupełnych ciemnościach . Te wszystkie paranormal sie nie umywa .8/10

 • "Tropiciele mogił"... "TROPICIELE MOGIŁ"?

  sleaze ocenił(a) film na 8

  j/w Potyliczny się należy temu, co wpadł na taki tytuł. A jeśli jakikolwiek posiada tytuł w dziedzinie anglistyki, to za tych tropicieli mogił powinno mu się go bez pardonu zabrać. Ręce mi opadły.

 • ocena według mnie między 3 a 4

  BoroStar ocenił(a) film na 3

  Irytujacy film. Dobry pomysł ale wykonanie strasznie słabe. Zamiast straszyć to pod koniec mnie wręcz rozsmieszyl ;/ Nudny. Nie polecam tego filmu.

 • Ocena 6.3 powaznie ?

  daniinter ocenił(a) film na 3

  Nie wiem jak mozna dac temu filmowi ocene 7 i wyzej a skoro srednia tyle ma to jest duzo takich ocen.Film zenujaco slaby , niezrozumiały i malo straszny.Jest masa horrorów nieporownywalnie lepszych z gorsza srednia ocen.