PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=610178}

Tropiciele mogił

Grave Encounters
6,2 38 286
ocen
6,2 10 1 38286
Tropiciele mogił
powrót do forum filmu Tropiciele mogił

film rewelka

ocenił(a) film na 8

najlepiej oglądać samemu w zupełnych ciemnościach . Te wszystkie paranormal sie nie umywa .8/10

ocenił(a) film na 2
maciekb80

W zupełnych ciemnościach z wyłączonym telewizorem. Polecam.

ocenił(a) film na 8
Dude_

Tak oglądałem " Paranormal Activity"

maciekb80

Ja po serii Paranormal bałem się spać we własnym łóżku, w Grave 1 i 2 tak naprawdę współczulem bohaterom, lubię Grave Encounters, ale nie uwierzylbym w wariujace zegarki czy brak wschodzącego słońca, bardziej kupiłem wydarzenia z Czarnobyl - Reaktor Strachu, po mimo, że oba filmy nie wystraszyły mnie tak jak Paranormal Activity

ocenił(a) film na 8
Montslaveden

Mi podobał się jeszcze incydent na przełęczy diatłowa

ocenił(a) film na 8
Montslaveden

"Paranormal Activity" mi też wywołało niezły dreszcz i w nocy nie mogłem spać. I to był jedyny horror, który tak mi zrobił.

ocenił(a) film na 8
Lukas_Art

Na mnie "Paranormal Activity" nie wywarł żadnego wrażenia... Ten film za to ma swój unikalny klimat. Powinien być kontynuowany
oraz powinno być wyjaśnione więcej rzeczy, w dwójce G. E. odlatują i robi się z tego mniej logiczna historia. Jakby zrobili jedną część trwającą 2,5h ciągnięcie jedynki oraz kilka elementów z dwójki i więcej wyjaśnień i elementów to dałbym 10/10....

ocenił(a) film na 8
Mario9fw

Dwójka "Tropicieli mogił" była dla mnie beznadziejna. W połowie wyłączyłem, bo bardziej przypominało Blair Witch Project dla nastolatków ;)

Dude_

" W zupełnych ciemnościach z wyłączonym telewizorem" Ostatni raz oglądałem w ten sposób film jakieś 10 lat temu będąc kompletnie spalonym razem z kumplem u niego na chacie.

ocenił(a) film na 8
Radiw84

Oj, to mnie ta podstawa programowa nie objęła

maciekb80

Przyznam szczerze, że to było najlepsze palenie jakie miałem w życiu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones