PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=179223}

Trudna miłość

The Cake Eaters
6,2 3 046
ocen
6,2 10 1 3046
Trudna miłość
powrót do forum filmu Trudna miłość

rewelacja

ocenił(a) film na 9

Film świetny, przyjemnie się oglądało przez cały czas. Poza tym nie jestem w stanie wyrazić jak bardzo lubię tego typu filmy, które nazywam "wycinkami z życia" ;) Jeszcze na żadnym tego typu filmie się nie zawiodłem - Lymelife, Fierce People, Dark Blue Almost Black, 9 Songs, Bella, pewnie jeszcze sporo nie wymieniłem, ale te mogę znaleźć na swoim profilu :P

rzepcio

Zgadzam się, film naprawdę dobry. Mądry, życiowy... Do tej listy dorzuciłabym jeszcze np. "Oby do wiosny" z Zooey Deschanel, "Salto" z Abbie Cornish i "Moje życie beze mnie" z Sarah Polley :)

ocenił(a) film na 9
Sylwia_sp

Dzięki, chętnie sprawdzę ;)

ocenił(a) film na 5
rzepcio

Zgadzam się że film przyjemnie się ogląda Nieśpieszna przyjemna fabuła bez niepotrzebnych sensacji i gwałtownych zwrotów akcji Ciekawie opowiadana historia kilku osób gdzieś z cichego zakątka No i to tyle bo brak mi w tym filmie sensownej przesłania lub puenty No chyba że za takową weźmiemy "historie i perypetia z pierwszego stukanka Beagle"... Tak a' propos Beagle Rozbawiło mnie porównanie jego imienia do nazwy rasy psa i stwierdzenie, na widok jego gołego, że siłownia jest jemu obca

ocenił(a) film na 6
rzepcio

zgadzam się, film bardzo dobry :D też lubię takie filmy
tylko polskie tłumaczenie tytułu tak trochę mi nie pasuje, bo trudna miłość?? ja tam raczej widziałam historię o trudnych relacjach między ludzmi, bo sam wątek miłosny ( Georgii i Beagle'a ) był bardzo przyjemny :D Właśnie ten wątek nadawał fajny ton całej historii :D rola Stewart tez robi wrażenie, zwłaszcza że w czasie kręcenia tego filmu była przecież bardzo młodziutka, a tu pokazała taką dojrzałą grę :D szkoda, ze nie pociągnęli bardziej tego wątku matki i córki, no ale skoro film miał być takim wyrywkiem z życia to dzięki takiej oszczednej fabule był realistyczny :) i stąd też ten brak puenty , a co do przesłania, przecież każdy może coś z tego filmu wyciągnąć dla siebie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones