PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=651174}
6,2 23 974
oceny
6,2 10 1 23974
5,6 10
ocen krytyków
Złodziej tożsamości. Historia prawdziwa
powrót do forum filmu Złodziej tożsamości. Historia prawdziwa

jestem wstrząśnięta tym filmem jak i historią. Przekłamany obraz dwóch facetów, którzy chcą na siebie zwrócić uwagę, każdy ze swoich powodów. Finkel zarobił na tragedii czworo niewinnych ludzi, na historii, która oprócz odruchu wymiotnego nie wnosi nic do ludzkiego życia. Prawdziwa opowieść ku przestrodze (dla kobiet) powstałaby, gdyby sytuacja została odwrócona. Z punktu widzenia MaryJane. Z punkt uwidzenia kobiety bezgranicznie (niestety) oddanej swojemu mężowi, wiernej, uczciwej i nie uczącej się na wybrykach człowieka, który nie raz udowadniał jej i całej rodzinie, że nie radzi sobie w dorosłym życiu. Mike Finkel napisał tę historię, by jakoś wytłumaczyć się z tego co zrobił i trochę zarobić. A Longo to odpowiednik Polskiego gangstera ''celebryty'', który próbuje się wybielić, swoim życiem przekonać innych o swoim człowieczeństwie ect., a tak naprawdę to zwykły śmieć nie zasługujący na splunięcie.

Blacksoul_filmweb

Przekłamany obraz? Powidz mi, czy ze zrozumieniem obejrzałaś film? Książki nie czytałem lecz film jasno daje do zrozumienia kto kogo wykorzystał.

ocenił(a) film na 8
perun_6

No i ostatnie zdanie w filmie: Panowie spotykają się po dziś dzień w więzieniu na odwiedzinach... po co...?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones