PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=579022}

Trzecia gwiazda

Third Star
7,4 4 416
ocen
7,4 10 1 4416
Trzecia gwiazda
powrót do forum filmu Trzecia gwiazda

1/10

ocenił(a) film na 1

ktoś napiasał że to komedia o raczej pomyłka i ktoś napisał że dramat tu już prędzj tylko ze bardzo słaby

ocenił(a) film na 6
marasd

ktoś kiedyś pomyślał że fajnie by było dawać przecinki.
Wiesz coś o interpunkcji?

ocenił(a) film na 1
Akiozzo

ale Ty też nie pamiętasz o interpunkcji bo przed " że" należy postawić przecinek. Najpierw patrz na siebie , a potem oceniaj innych :P

ocenił(a) film na 6
marasd

Geniusz, normalnie geniusz!
Naśladowałam Cię. Z resztą.... Przed przecinkiem na stawia się spacji :3

ocenił(a) film na 6
Akiozzo

Tfu, zapomniałam dopisać, że podpowiedzią było rozpoczęcia zdania małą literą.

ocenił(a) film na 1
Akiozzo

Akiozzo Ty masz 10 lat ? to jest portal filmpowy a nie filologiczny ....

ocenił(a) film na 6
marasd

Niestety, nie jestem w Twoim wieku :/. Ale jeśli chcesz, to mogę Ci poszukać portal filologiczny...
Z resztą nie ważne. Myślałam kiedyś, że na filmwebie nie będzie tyle idiotów -.- i nie o ortografii, gramatyce mówię. Zapomnij.

Akiozzo

Piszemy "zresztą" !!!!
"Z resztą" to mozesz wrócić ze sklepu ;)

ocenił(a) film na 6
ramed

Dzięki za korektę. Niedawno to zauważyłam i zasługuję (w oparciu na Up [Odlot]) na chańkołmierz xD (czy jakoś tak)

ocenił(a) film na 1
ramed

haha Dzięki ramed za wsparcie no i ZRESZTĄ Akiozzo "nie ważne" piszemy łącznie o tak NIEWAŻNE :)

ocenił(a) film na 10
marasd

Hahaha, sprowadziliście ją na ziemię.
A co do tematu... Chyba jego autor nie jest zbyt wrażliwy. Ja włączyłam ten film, że tak powiem, z braku laku. Zaskoczył mnie strasznie, wzruszył i zachwycił. Nie wyobrażam sobie, żeby ocenić go jako kiepski dramat...

ocenił(a) film na 7
marasd

Moim zdaniem: całkiem dobry, wzruszający, ładne widoczki, skłania o przemyśleń. Bardzo dramatyczny dramat :) Zależy kto co lubi :)

ocenił(a) film na 8
Aniedril

I tyle na ten temat :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones