PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=579022}

Trzecia gwiazda

Third Star
7,4 4 416
ocen
7,4 10 1 4416
Trzecia gwiazda
powrót do forum filmu Trzecia gwiazda

Solidnie

ocenił(a) film na 8

Treść nie zaskakuje, ale zdjęcia i aktorstwo naprawdę na solidnym poziomie. I ten rzut drzewkiem, jak na zawodach lekkoatletycznych ;)

ocenił(a) film na 7
creativenights_pl

Mi się bardzo podobał. Ostatnie 15 minut-ryczałam jak bóbr.........Nie wiem czemu ludziom się nie podoba :( Gra aktorska wspaniała a ta piosenka na napisach końcowych poprostu cudo

ocenił(a) film na 10
kosmitka123

a "Demon Days" grane przez Memory Band dosłownie kilka minut przed rzutem drzewkiem po prostu wymiata :))

ocenił(a) film na 7
justaaaa

No dokładnie !!!!!! :)

ocenił(a) film na 8
creativenights_pl

właśnie obejrzałam
prawdziwe to umieranie, kto towarzyszył komuś bliskiemu ten wie
absurdalność
lęk przed nieistnieniem
gadki szmatki o gwiazdach i nocne rzyganie ze strachu, takiego atawistycznego, przenikającego do szpiku kości strachu

może i film nierówny, może i klisze, itd., ale przeczołgał i przywołał takie uczucie i myśli, jakie powinien
może bym tylko zakończyła film sceną na plaży - a czy to wszystko jest tragedią czy nie, niechby każdy sam ocenił

cierpienie nie uszlachetnia, umieranie jest potworne, każdy z nas się z tym zmierzy
ostateczne, bezwzględne skrutynium

dobre zdjęcia, świetna muzyka, no i bardzo podobał mi się Benedict Cumberbatch (ale on od kiedy pamiętam swoim aktorstwem szarpie we mnie właściwą strunę i kupuję go prawie we wszystkim)

ocenił(a) film na 8
iwonrud

obejrzałam sobie raz jeszcze patrząc na wszystko z perspektywy Jamesa, który wie, jak skończy się podróż
przyjęcie i pożegnanie z rodziną
te nic nie znaczące rozmowy z kumplami

no wgniata mnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones