PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=231395}

Trzej bracia

Le Clan
6,3 245
ocen
6,3 10 1 245
Trzej bracia
powrót do forum filmu Trzej bracia

Bardzo się zawiodłem a ostatnie 20 minut już sobie po prostu darowałem. Film to zlepek bezsensownych i perwersyjnych scen typu golenie okolic intymnych czy kąpiel z psem w których widz ma rzekomo doszukiwać się jakiejś wyższej metaforyki ale do mnie tego typu kino zupełnie nie przemawia i jest stratą czasu chyba że ktoś się smakuje w wątpliwej jakości scenkach naturalistycznych z życia francuskiej biedoty.

Nie wiem gdzie ukrywa się rzekoma symbolika filmu - bo całość jest tak ukazana by sprawiać wrażenie jak najbardziej naturalnej, rzeczywistej sfery życia. Nic w tym filmie nie ma - poza pustką, brzydotą i bezsensem. Odradzam tą produkcję bo jest wiele innych wspaniałych dzieł w tej tematyce wartych poświęcenia czasu.

nawet 2/10 to ocena na wyrost

użytkownik usunięty
ariel27

wypowiedź marna, bez sensowna...
strata czasu na czytanie i jakąkolwiek polemikę - bo i po co
FILM SUPER

ocenił(a) film na 8

Jak to się mówi :) "O gustach się nie dyskutuje"

gosc super wysublimowany intelektualista-koneser, a nawet pisac nie umie...

użytkownik usunięty
arthy

bywa

ocenił(a) film na 2
ariel27

Ja się zgadzam. Film o niczym tak naprawdę.

ocenił(a) film na 7
ariel27

Zanim Arielu będziesz wygłaszał swoje opinie, to zapoznaj się najpierw z zasadami interpunkcji i syntaksy, jakie obowiązują w języku polskim. Oczywiście masz prawo do własnego zdania. Jednak co do Twojej opinii na temat filmu "Trzej bracia", to ja się z nią nie zgadzam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones