The Three Musketeers

2 godz. 5 min.
7,1 1 152
oceny
7,1 10 1152
550
chce zobaczyć
{"type":"film","id":32657,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Three+Musketeers-1948-32657/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Trzej muszkieterowie
 • denticulatus ocenił(a) ten film na: 8

  Szukam filmów o podobnym klimacie z lat 40 i 50; czyli w klimacie płaszcza i szpady i w ogóle takie różne kostiumowe. Najlepiej jak będą kolorowe, choć czarno-białymi nie pogardzę. Jednak najbardziej zależy mi na tych kolorowych.

 • Lady_Eowyn ocenił(a) ten film na: 9

  denticulatus Kostiumowy z 49 mi się podobał Under Capricorn, leciał niedawno w telewizji, a z czarno białych Anna Karenina 48, nie wiem czy widziałeś, ale pierwszy film wart zobaczenia dla całości, natomiast drugi choćby dla samej V. Leigh.

 • denticulatus ocenił(a) ten film na: 8

  Lady_Eowyn "Annę Kareninę" widziałem już dawno, natomiast filmu Hitchcocka jeszcze nie, z tego co słyszałem o filmie to warto. Dzisiaj z takich filmów lecieć będzie "Ivanhoe" na TCM, też go lubię m.in. ze względu na Elizabeth Taylor, chociaż "Quo Vadis" jest o niebo lepszy.

 • Lady_Eowyn ocenił(a) ten film na: 9

  denticulatus Ivanhoe mam nagrany, ale jeszcze nie widziałam, natomiast Quo Vadis bardzo mi się podobało.

 • denticulatus Ludzie, powiedzcie mi dlaczego aż trzykrotnie odtwórcą roli Aramisa w ekranizacjach muszkieterów był pederastą? Mój komentarz nie ma na celu wdawać się w ideologiczne kłótnie na temat LGBT. Chcę tylko zwrócić uwagę na tą dziwną przypadłość muszkietera Aramisa. Gdyby jeden z muszkieterów był homoseksualistą (mówię oczywiście o aktorach) nawet w każdej ekranizacji, to można powiedzieć że to tylko przypadek. Ale aż trzykrotnie trafiło na nieszczęsnego Aramisa???