The Three Musketeers

2 godz. 5 min.
7,1 1 152
oceny
7,1 10 1152
550
chce zobaczyć
{"type":"film","id":32657,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Three+Musketeers-1948-32657/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Trzej muszkieterowie
 • Baltazar82 ocenił(a) ten film na: 8

  Za każdym razem kiedy już myślę, że w końcu ten film zobaczę - w tv leci ten najnowszy o muszkieterach z balonami i innymi pierdołami, ale to w końcu nie jedyna wpadka Filmwebu..

 • denticulatus ocenił(a) ten film na: 8

  Baltazar82 Powinieneś w takim razie patrzeć na TCM, tam ostatnio często leci ten film.

 • Baltazar82 ocenił(a) ten film na: 8

  denticulatus Dzięki za podpowiedź, już się udało - jakiś czas temu obejrzałem i oceniłem ten film. O ile mnie pamięć nie myli, to właśnie na TCM oglądałem. Ostatecznie mógł to być też kanał CBS Europa. Pozdrawiam.

 • denticulatus ocenił(a) ten film na: 8

  Baltazar82 Raczej TCM bo to ten kanał ostatnio często puszcza ten film.

 • Lady_Eowyn ocenił(a) ten film na: 9

  denticulatus Warto? Bo dzisiaj leciał, nagrałam sobie, ale nie mam pojęcia, czy dobry. Ale spodziewam się, że tam Gene Kelly nie tańczy.:/

 • denticulatus ocenił(a) ten film na: 8

  Lady_Eowyn I tak i nie. Film w żadnym razie nie jest musicalem (to byłaby przesada). Ale z drugiej strony Gene Kelly ma w tym filmie swoje charakterystyczne ruchy, razem z taką tańczącą sceną walki w początkowej części filmu.

 • Lady_Eowyn ocenił(a) ten film na: 9

  denticulatus Dzięki wielkie za info, choć przypuszczam, że będzie fajny, większość filmów z TCM jest fajna, ja tam byłam niezadowolona tylko z Sing Sing i Obywatela Kane.

 • Baltazar82 Ludzie, powiedzcie mi dlaczego aż trzykrotnie odtwórcą roli Aramisa w ekranizacjach muszkieterów był pederastą? Mój komentarz nie ma na celu wdawać się w ideologiczne kłótnie na temat LGBT. Chcę tylko zwrócić uwagę na tą dziwną przypadłość muszkietera Aramisa. Gdyby jeden z muszkieterów był homoseksualistą (mówię oczywiście o aktorach) nawet w każdej ekranizacji, to można powiedzieć że to tylko przypadek. Ale aż trzykrotnie trafiło na nieszczęsnego Aramisa???