PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32657}

Trzej muszkieterowie

The Three Musketeers
7,1 1 199
ocen
7,1 10 1 1199
Trzej muszkieterowie
powrót do forum filmu Trzej muszkieterowie

Za każdym razem kiedy już myślę, że w końcu ten film zobaczę - w tv leci ten najnowszy o muszkieterach z balonami i innymi pierdołami, ale to w końcu nie jedyna wpadka Filmwebu..

ocenił(a) film na 8
Baltazar82

Powinieneś w takim razie patrzeć na TCM, tam ostatnio często leci ten film.

ocenił(a) film na 8
denticulatus

Dzięki za podpowiedź, już się udało - jakiś czas temu obejrzałem i oceniłem ten film. O ile mnie pamięć nie myli, to właśnie na TCM oglądałem. Ostatecznie mógł to być też kanał CBS Europa. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
Baltazar82

Raczej TCM bo to ten kanał ostatnio często puszcza ten film.

ocenił(a) film na 9
denticulatus

Warto? Bo dzisiaj leciał, nagrałam sobie, ale nie mam pojęcia, czy dobry. Ale spodziewam się, że tam Gene Kelly nie tańczy.:/

ocenił(a) film na 8
Lady_Eowyn

I tak i nie. Film w żadnym razie nie jest musicalem (to byłaby przesada). Ale z drugiej strony Gene Kelly ma w tym filmie swoje charakterystyczne ruchy, razem z taką tańczącą sceną walki w początkowej części filmu.

ocenił(a) film na 9
denticulatus

Dzięki wielkie za info, choć przypuszczam, że będzie fajny, większość filmów z TCM jest fajna, ja tam byłam niezadowolona tylko z Sing Sing i Obywatela Kane.

Baltazar82

Ludzie, powiedzcie mi dlaczego aż trzykrotnie odtwórcą roli Aramisa w ekranizacjach muszkieterów był pederastą? Mój komentarz nie ma na celu wdawać się w ideologiczne kłótnie na temat LGBT. Chcę tylko zwrócić uwagę na tą dziwną przypadłość muszkietera Aramisa. Gdyby jeden z muszkieterów był homoseksualistą (mówię oczywiście o aktorach) nawet w każdej ekranizacji, to można powiedzieć że to tylko przypadek. Ale aż trzykrotnie trafiło na nieszczęsnego Aramisa???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones